Arkadaş Grubu ile Oynanacak Online Oyun Önerisi

jaderael

Hectopat
Daha fazla  
2-3-4 kişi grup biçiminde oynayabileceğimiz online oyun arıyoruz. Genel olarak aradığımız özellikler:
  • Rekabete dayalı olması
  • Belli bir oyuncu kitlesinin olması
  • Play to win
  • Ve de mevcut bilgisayarlarımızla akıcı oynayabilmemiz.
Oyunun ücretsiz olmasına gerek yok ama çok da pahalı olmasın (öğrenci olarak çok fazla para harcayamayız) :D Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Apex Legends denedik beğendik ama akıcı oynayamıyoruz.
Pubg veya Fortnite düşünmüyoruz.

Bilgisayarlarımız:

i7 7700HQ
GTX 1060 Mobile Max-Q
16 GB 2400MHZ

i7 7700HQ
GTX 1050 Ti
16 GB 2400MHZ

Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms
Planetside 2
H1z1
Rocket League

önerebileceğim oyunlar bunlar. Hepsini oynadım rekabete dayalı zevkli oyunlardır.

Insurgency Sandstorm. Tam bir takim taktik oyunu. Çok fazla gercekci. Tek eksisi oyuncu sayisi su an biraz az. Oyun henüz 3 aylik. Ufak tefek buglar mevcut. Ben kardeslerim ve kuzenimle severek oynuyorum. Tavsiye ederim.

Insurgency Sandstorm. Tam bir takim taktik oyunu. Çok fazla gercekci. Tek eksisi oyuncu sayisi su an biraz az. Oyun henüz 3 aylik. Ufak tefek buglar mevcut. Ben kardeslerim ve kuzenimle severek oynuyorum. Tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam.

Sanırım online rekabetçi oyun olarak çok fazla bir çeşitlilik yok. Çoğu yerde aynı öneriler var. Malum her oyun da herkese hitap etmiyor. Bakalım bulabilecek miyiz?

Warframe denediniz mi hocam? Dediklerinizin biraz dışına çıkıyor ama arkadaşlar ile eğlenceli olur diye düşündüm.
Warframe evet oynuyorum hocam. Bizim istediğimiz daha çok CS yada Overwatch ta ki gibi maç yapalım. Yinede öneriniz için teşekkür ederim :)

Warframe'de arkadaşlarla Lunaro çok iyi gider aslında.

Ek olarak:
Quake Champions ve Team Fortress 2 öneririm.
Önerileriniz icin teşekkür ederim hocam. Ama bildiğiniz gibi lunaro kebabin yanındaki salata gibi. Yeseniz güzel olur yemesseniz de bir şey kaybetmezsiniz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı