Arkadaş İle Oynamalık MMORPG Oyun Önerisi

DarkOrbit. Sanırım hikayesi yok. Varsa bilmiyorum. Tarayıcıdan oynanan bir oyun. Bakmanı öneririm. Bir elit kasılmana yardım ederse şanslısın. Arkadaşlarla da çok zevkli oluyor.

DarkOrbit. Sanırım hikayesi yok. Varsa bilmiyorum. Tarayıcıdan oynanan bir oyun. Bakmanı öneririm. Bir elit kasılmana yardım ederse şanslısın. Arkadaşlarla da çok zevkli oluyor.
O oyununda bi 10 senesi var az mı oynardık eskiden. Tavsiye ederim fakat saracağını zannetmiyorum.

@barancumhur, diablo 3'ü bitirdim. Zaten PvE üstüne kurulu bir oyun. PvP'si yok. Saatlerce item kasmak için senelerimi verdim. Tekrar geri başlamam. Sadece zorluk artıyor ve paso tek başına dungeon dönüyorsun. MMORPG değil zaten oyun. Torchlight 2 falan da oynadım.
Pvpsi var fakat knight online veya diğer oyunlar tarzında değil.Sadece küçük bir arena tarzı yerde vs atılıyor max 4 kişi ile.

WOW cidden daha önce özel sunucularda bedavaya oynadığım bir oyun. Gerçekten gereksinimlerimi karşılayacağına inandığım ve yaş hitabesi olarak beni üst düzey memnun edecek bir oyun. Bu krizde malesef onu da üstüme bir yük olarak alamam. Çok isterim fakat parasal anlamda şu anlık boş yere onu veremem. Piyasa düzeldikten sonra yeni gelen MMORPG oyunlarda sarmazsa kesin başlarım.

BDO, çok fazla öven ve söven var. İnternetten PvP sistemine baktım çok beğendiğim söylenemez. Kullanıcı sayısı fazla bilmiyorum zevk verir mi?

Guild Wars 2 oyununa baktım. Twitch yayınlarını falan izledim. Bir yayıncı resmen 1000 vs 1000 savaşa katıldı hatta. Durum şu, çok fazla uçarı kaçarı şeyler dönüyor ve nereden ne damage yediğin ya da nasıl bir damage vurduğun belli değil. O combat sistemini görünce hiç hoşuma gitmedi. Nerede o Raptor +8 ile karşı karşıya vuruştuğun PK'lar. Bir şeyler oluyor ama ne olduğunu bilen gören yok. 1v1'leri izledim, biri zıplıyor biri ışınlanıyor bir ateşler çıkıyor bir şeyler oluyor anlamadım gitti. Yani adamı yakalamak mı, kaçarak vuruşmak mı ben hiç bir şey çözemedim. Bu tarz PK sistemli oyunlar bana hep çok saçma gelmiştir.

Elder Scrolls sahibiyim fakat steam üzerinden değil. Plastik kopyasını satın almıştım Teknosa'dan. Skyrim aşığı biri olarak sevebildiğim söylenemez. Üniversite zamanında oynuyordum şimdi bir çok şey değişmiştir belki de ama ek paketleri 300 lira. Başlasam mı başlamasam mı bilemiyorum da o kadar fiyat verip sonra ilk zamanlarından çok da ileriye gidemediğini görmek çok üzer beni. Pişman olmak istemiyorum. Kriz geçsin gündeme tekrar alırım. Oyun mekaniği çok iyi değildi ve skill sistemi çok kötüydü.

Lineage 2, Tera, Revelation Online bunlar da baktıklarım, araştırdıklarım arasında. Herhangi birisiyle ilgili bilgisi olup paylaşan olursa çok sevinirim.

Black Desert online oynayacaksanız çok zamanınızı vermeniz gerekiyor. Bence canınızı sıkar.
C9 oynayabilirsiniz. Zaten back desert te bundan esinlenme daha karışık ve daha uğraştırıcı.
Onun dışında Steam'de ücretsiz olan CSNZ benim favorimdir. Sığınak modu var biraz karışıktır fakat bir öğrenseniz çıkmak istemezsiniz. Zombilere karşı en fazla 4, birbirinize karşı 8 kişi oynayabiliyorsunuz. Eğer indirmeyi düşünüyorsanız bu konu altına kısa kısa yazarım neyin ne olduğunu.

Geri
Yukarı