Arkadaşa doğum günü için hediye önerisi

Sensei.007

Centipat
Herkese selamlar, yakın bir arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor ve ben de ona doğum günü hediyesi almak istiyorum ama kafamda net bir şey yok. Çok basit olsun da istemiyorum (kupa, kolye gibi) Aklıma da hiç bir şey gelmiyor. Var mı önerisi olan?

Herkese selamlar, yakın bir arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor ve ben de ona doğum günü hediyesi almak istiyorum ama kafamda net bir şey yok. Çok basit olsun da istemiyorum (kupa, kolye gibi) Aklıma da hiç bir şey gelmiyor. Var mı önerisi olan?
Sevdiği şeyler ne mesela, Bir kitap mı ne bileyim uçuk basit bir örnek, saat mi? ona göre bir şeyler düşünürüz dostum.

Bilgisayar ile çok arası yok. Neler hoşlanır konusunda ise çok sade birisi belirli bir hobisi de yok. Genel olarak alınabilicek hoş şeyler önerebilirseniz çok daha iyi olur

Bilgisayar ile çok arası yok. Neler hoşlanır konusunda ise çok sade birisi belirli bir hobisi de yok. Genel olarak alınabilecek hoş şeyler önerebilirseniz çok daha iyi olur
Genel olan şeyler dışında ne önerebiliriz belli bir şeyi sevmiyorsa? Noodle falan al o zaman.

Bayan bir arkadaş mı?
Ben geçen yıl bir hocama hediye alırken çok araştırdım Login • Instagram şu arkadaştan kolye yaptırıp almıştım gayet iyi işçiliği vardı sevdiği bir hayvan vb, ve seveceği bir rengi ekletip yaptırabilirsin örnek çok iyi biriyse beyaz iyiliği saflığı temsil ettiği için beyaz olabilir.

Son düzenleme:
Genel olan şeyler dışında ne önerebiliriz belli bir şeyi sevmiyorsa? Noodle falan al o zaman.
Basit olmasın dedim brom genel olabilir
A
Bayan bir arkadaş mı?
Ben geçen yıl bir hocama hediye alırken çok araştırdım Login • Instagram şu arkadaştan kolye yaptırıp almıştım gayet iyi işçiliği vardı sevdiği bir hayvan vb, ve seveceği bir rengi ekletip yaptırabilirsin örnek çok iyi biriyse beyaz iyiliği saflığı temsil ettiği için beyaz olabilir.
Çok teşekkür ederim buna bir bakayım kankam

Yeni konular

Geri
Yukarı