Arkadaşım beni kötülüyor

Kardeşim küçük yaşta aşk boş iş hiç girme o işlere sana hiçbir şey katmıyor.

Burada olay aşk değil reis. Arkadaşımın bana laf etmesi.

4 müsün 8 misin?
Cidden 4 olabilir miyim? :d

Anlamak için 10 kez okumak zorunda kaldım yine anlayamadım, daha derdini anlatamıyorsun nasıl yardımcı olalım... 2600 mesajın var ama hala Türkçe öğrenememişsin, otur sıfır.
Ne bileyim hocam gece gece :D

Neyse şimdi anlamayanlar için anlatmak istiyorum.
Benim arkadaşım bir arkadaşından kız ayarlamasını istemiş, o da eskiden sevdiğim kızı önermiş. Bunun üzerine arkadaşım da "o kız eskiden dostumun sevdiği ben onunla çıkmam" demiş.Bu olayı bana anlattı bende dedim ki senden hoşlandı benden hoşlanmadı dedim. O da dedi ki işte boy farkı, kilo vardı, tıp farkı falan deyip beni kötülemek istedi. Sizce ne yapmalıyım? ( ben mi öyle düşünüyorum bilmiyorum)

@420_T @ZA12AIMBOT

Neyse şimdi anlamayanlar için anlatmak istiyorum.
Benim arkadaşım bir arkadaşından kız ayarlamasını istemiş, o da eskiden sevdiğim kızı önermiş. Bunun üzerine arkadaşım da "o kız eskiden dostumun sevdiği ben onunla çıkmam" demiş.Bu olayı bana anlattı bende dedim ki senden hoşlandı benden hoşlanmadı dedim. O da dedi ki işte boy farkı, kilo vardı, tıp farkı falan deyip beni kötülemek istedi. Sizce ne yapmalıyım? ( ben mi öyle düşünüyorum bilmiyorum)

@420_T @ZA12AIMBOT
hala anlamadım.

Arkadaşlar benim hoşlandığım kız vardı (X diyeyim) arkadaşıma (Y olsun) demiştim falan sonra bu kızdan hoşlanmayı bıraktım. Bu arkadaşa geçen arkadaşı (kız) demiş ki sana X ayarlayayım, sana bakar o da demiş benim arkadaşım eskiden onu seviyordu olmaz. Neyse sonra bu olayı bana anlattı ve sonra işte bana boy önemli, tip önemli, kilo önemli diyor (daha yakın zamanda kendisi obezdi) boyumuz arasında 1-2 cm fark var. Neden böyle yapıyor sizce? Her yerden engelledim, ne yapmalıyım? Kendini güçlü sanması da komik geliyor bana :)
9 ya da 10. Sınıfsın belli. 9. Sınıfım hiç bu işlere bulaşmadım bulaşmam da. Nu yaşta ne ilişkisi kanka olsa da zevke olur ileride zevk ile olan ilişkilerin de sonu pek iyi olmuyor diye biliyorum yani şuanda zamanı olduğunu düşünmüyorum herkes benim sevgilim var demek için atılıyor bu işlere zaten bende bu yüzden istemiyorum. Ben şahsen evleneceğim kişinin zevk değilde gerçekten beni sevmesini isterim diğer türlü bir anlamı yok çünkü iş çileden çıkıyor. Bu yaşlarda aşk diye bir şey olmaz olsa olsa hoşlantı olur. Sık sık elle tatmin yapan biri olmama rağmen hiç bir zaman zevk için sevgili muhabbetleri yapmadım ancak elle tatmin ayrı 😀

Geri
Yukarı