Çözüldü Arkadaşım CS:GO'da Hile açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyun içinden profiline tıklayıp şikayet edebilir veya profil sayfasında
Steam 19.04.2021 13_00_30_LI.jpg

işaretlediğim yere tıklayarak şikayet edebilirsiniz.
Selamlar arkadaşlar. Şimdi benim bir arkadaşım var. Hile indirmiş sadece rage hile (spinbot, aimbot, fake lag vs.) Açıp Master Guardian 2 oldu. Ben bunu nereye raporlamam lazım? Gizliden gizliden arkadaşıma VAC yedirmek istiyorum bir daha hile yapmasın diye.

Steam profiline gelip hile kullanıyor diye raporlayabiliryorsunuz hem oyun içinden hem Steam profilinden reportlayın bir süre sonra yer.

Lerson arkadaşın da dediği gibi oyundan ve Steam oyunucu profilinden rapor edin. CS:GO için oyuncu destek ekibi var mı LoL'de olduğu gibi bilmiyorum varsa oraya da yazın. Ama arkadaşınız ile bir el oyun girin ve hile açmasına izin verin. Hile açtıktan sonra ekran kaydı başlatıp onu atarsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi yapıp yapmamak size kalmış.

Bunları açıyorsa kendi yer zaten. Bekle biraz.
3 Yıldır rage hile açıyor. Ban yemedi bazen birlikte giriyoruz legit oynuyorum ayağına spinbot açıyor arkadaş.
Önce konuşun. Direkt VAC yedirmeyin.
Konuştum ancak yinede yapmaya devam edeceğini söyledi.
Steam profiline gelip hile kullanıyor diye raporlayabiliryorsunuz hem oyun içinden hem Steam profilinden reportlayın bir süre sonra yer.
Teşekkür ederim.
Oyun içinden profiline tıklayıp şikayet edebilir veya profil sayfasında Eki Görüntüle 981689

işaretlediğim yere tıklayarak şikayet edebilirsiniz.
Teşekkür ederim.
Yani normalde oyunda raporlayabilirsin onun dışında ben bilmiyorum.
Yukarıda "Lerson" ve "Star Crazy" adlı iki kullanıcı Steam profilinden raporlamayı açıkladı.
Lerson arkadaşın da dediği gibi oyundan ve Steam oyunucu profilinden rapor edin. CS:GO için oyuncu destek ekibi var mı LoL'de olduğu gibi bilmiyorum varsa oraya da yazın. Ama arkadaşınız ile bir el oyun girin ve hile açmasına izin verin. Hile açtıktan sonra ekran kaydı başlatıp onu atarsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Tabi yapıp yapmamak size kalmış.
Yapmazsam olmaz.
Steam profilinden girip şikayet edebiliyorsunuz. Hile kullanımını seçip oyun olarak CS: GO'yu seçebilirsiniz. Açıklama da yazılıyor diye hatırlıyorum.
Teşekkür ederim.
Arkadaşınızın Steam ismini verir misinz? Konuşmak istiyorum.
Yok olmaz, konuşmadan başka şeylere kayar konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı