Arkadaşım her şeyin ayrıntısına kadar takip ediyor

Merhabalar. 3 yıldır tanıdığım arkadaşım ile bir ara küsmüştük. Nedeni bir oyuna girmedim diye 10 aya yakın küstü. Şimdi ise tekrar barıştık. Sorunum bu şahıs her şeyi ayrıntısına kadar takip ediyor. Sevgilisi gibi oldum artık. Sabah kalkar kanka ne zaman Valorant gireceğiz? Kahvaltın ne kadar sürer? Saat 12'de buluşalım DC'de. 12 olur, direkt arar. Çıkacağım oyundan derim. İnanın 10 dakika yalvarıyor. Akşam olur hadi girelim der. Söz verdin der. Sıkıldım artık bıktım. Mesela bugün. Akşam buluşuruz dedi. Ben my summer car girmek istedim. Oynuyorum. Bu oyun oynamıyor, beni takip ediyor. Sen neden msc oynuyorsun diyor. Gel Valorant oynayalım. Diyorum sen oyna. Hayır sende geleceksin diyor. Kalbini kırmak istemem. Ama kırdırmaya çalışıyor. Bıktım arkadaşlar. Artık uzaklaşmak istiyorum olmuyor. Ne kadar saçma bir dert olsa da siz benim yerimde olsanız çıldırırsınız. Radar gibi bir şey. Lütfen taktik verin.
Hocam oyuna girmediniz diye 10 ay küstüyse zaten gerçek bir dost değildir.

Öyle bir arkadaşım olsaydı ki asla olmaz, her yerden engeller ve yokmuş gibi davranırdım. O ne öyle paşa gönlü ne isterse yaptıracak...
Beni yanlış anlama buradakilerin gazına gelip onu sert bir şekilde konuşma ve engelleme bu kötü bir şey değil demek ki seni seviyor sana değer veriyorda seninle bu kadar konuşuyor.
Ona verdiği değer sadece oyundan ibaret.

Öyle bir arkadaşım olsaydı ki asla olmaz, her yerden engeller ve yokmuş gibi davranırdım. O ne öyle paşa gönlü ne isterse yaptıracak...

Ona verdiği değer sadece oyundan ibaret.

Bir insan biriyle arkadaş ise onun bazı böyle küçük huylarına fedakarlık etmeli arkadaşlık bunu gerektirir.

Geri
Yukarı