Arkadaşım marketten bir şey çaldı

Technomember0

Decapat
Arkadaşlar olayı anlatıyorum. Ben ve arkadaşım markete girdik benim calacagindan haberim yoktu. Kendisi çikolata çaldı. Bende cips aldım parasını da verdim. Sonra aldım kadın bana "senin annen buraya geliyor ayıp değil mi" dedi. Ben ne alaka abla dedim. Sonra abi geldi elindeki cipsi ver dedi paranı iade yapacağım. Bende ne alaka abi neden? Dedim. Bana çikolata çaldınız dedi benim olaydan haberim bile yok. Paramı iade yaptı beni mağazadan gönderip daha da gelme dedi. Üzüldüm haksız yere olay bana patladı. Ben abla ile konuşmaya gideceğim. Sizin önerileriniz neler başıma bir şey gelir mi?

Kameralardan bakılır, senin olaya dahil olmadığın gözükürse de sorun oluşturmaz. O kişiyle de arkadaşlık kurmamanı tavsiye ediyorum. Hırsız adamdan hayır gelmez.

Adam olmayan biri ile arkadaşlık yapılmaz. Bugün başkasının malını çalar kaçar yarın yakalanır sana atar suçu. Anneni de al gidin konuşun.
Ben kendim konuşmayı tercih ediyorum çünkü annem çok tedirginlik biri. Ama şu anki durumum çok kötü. Yaşamayan gerçekten bilemez ama çok kötü hissediyorum annem ile yakın arkadaşlar birde.

Ben kendim konuşmayı tercih ediyorum çünkü annem çok tedirginlik biri. Ama şu anki durumum çok kötü. Yaşamayan gerçekten bilemez ama çok kötü hissediyorum annem ile yakın arkadaşlar bir de.

Annene anlat durumu gidin konuşun tek başına gitmen olmaz yani yapmışsın sonradan pişman olmuşsun izlenimi verir. Onlar annene söylerse durum farklı olur annen daha da tedirgin olur durumu anlat düzgünce. Adamı hasta etmeyin büyük sözü dinleyin ulan!

Geri
Yukarı