Arkadaşım neden korsan oyun oynuyor?

Ben mesajımı yazdığımda yazmıyordu.

Her zaman yazıyordu, dikkatli okumamışsınız.
Ben böyle sizin gibilere gıcık oluyorum neymiş efendim "pArAN yOkSa OyNamA" oyunu korsan oynarsın para vermezsin hiç oynamazsın yine para vermezsin bunu anla.

Parası vardır almıyordur o zaman derim neden korsan oynuyorsun diye.

Sanırım konunun troll ya da eleştiri için açıldığının farkında değilsiniz.

Bu örnek saçma olmuş. Babası hasta hem okula hem de ise giden birinin derdi yeni nesil 500 TL'lik oyunları oynamak olmamalı. Onları oynatacak bir PC'ye sahip olanın durumu da iyidir zaten.

Korsan yazılım kullanan kimseye kızmıyorum ben de kullanıyorum ama pahalı oyunları oynatacak PC'si olanın parası da oluyur. Kaldı ki neredeyse hiçbir PC oyunu 300 TL'yi geçmiyor. İndirim zamanı da çoğu 200 TL'ye geliyor. Yazılımlar aylık 300 400 TL civarı fiyatlara sahip.

Arkadaşımın babası sağlık sorunları yüzünden çalışamıyor bu yüzden maddi durumları sıkıntılı. Kendisi hem okulu hem işi idare etmeye çalışıyor. Neyse soruma geleyim.

Arkadaşım 500TL'lik oyunu korsan oynuyor, sonra diyor ki "neden Türkçe desteği yok?" korsan oynarsan olmaz tabii. Sırf bu oyunu almak için daha fazla çalış ya da oyunu alma. Haksız mıyım arkadaşlar?

konu ciddi değildir, bu tür başlıkları eleştirmek için açılmıştır. 😁

Arkadaşın 1000 TL'lik oyun da olsa korsan oynamamalı . Ama asıl sıkıntı korsan indirip Türkçe dil desteği neden yok demesi. Hayır 500 TL'lik oyunu bedava oynuyorsun ona şükredeceğine niye Türkçe dil desteği yok diyor. Trol olduğunun farkındayım alınma ama arkadaşının biraz geri kafalı. Kim ne derse desin paran yoksa oynama. Her parası olmayan çalacaksa ne anlamı kaldı herkes hırsızlık yapsın o zaman? Hadi benim param yok gideyim marketten bir şeyler çalıyım sonra param yok alamıyorum diyeyim. Yok öyle dünya.

Kardeşim korsan oynayanlar parası olmadığı için oynuyor ve çoğusu sizi enayi demiyor size imreniyor. Siz havalı bir şekilde satın alıp oynuyorsunuz crack ile uğraşmıyorsunuz o adam parası olmadığı için zaten bu sorunlarla uğraşıyor. (enayi diyen sıkıntılıdır zaten)

Geri
Yukarı