Arkadaşım Olmadığı için Oyunlarda Sıkılıyorum

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var, bir sürü de oyunum var ama oynayacak arkadaşım yok. Hep solo takılıyorum ve çok sıkılıyorum. Mesela CS:GO oynuyorum, hep troll ve kötü oynayan insanlar geliyor, kaybediyorum. PUBG oynuyorum zevk almıyorum. Daha onlarca sebebim var. Bana yardım eder misiniz? Böyle devam mı etmeliyim ya da nasıl arkadaş edinebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam linkinizi ve yaşınızı belirtip buradan da bulabilirsiniz ya da oyun gruplarına da bir göz atabilirsiniz.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum, Videoyun'un Discordunda zaman geçirerek oynayacak birilerini bulmaya çalışıyorum fakat pek denk gelemiyorum genellikle Fortnite oynandığı için.

Merhaba arkadaşlar. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var, bir sürü de oyunum var ama oynayacak arkadaşım yok. Hep solo takılıyorum ve çok sıkılıyorum. Mesela CS:GO oynuyorum, hep troll ve kötü oynayan insanlar geliyor, kaybediyorum. PUBG oynuyorum zevk almıyorum. Daha onlarca sebebim var. Bana yardım eder misiniz? Böyle devam mı etmeliyim ya da nasıl arkadaş edinebilirim?
Oyun oynamak bilgisayar kullanırken şart değildir. Bazı uygulamalar ile uğraşmaya kafa yorabilirsin. Garry's Mod'da oynayabilirsin. Ne ararsan var. [emoji16]

Takip ettiğin birkaç Twitch yayıncısının Discord'una girip takım arkadaşı bulabilirsin. R6 istiyorsan Jabba'nın kanalına bir bakabilirsin.

Steam Community :: vipeR ekleyebilirsiniz. Güzel bir kadro ile oyunlarin genelini oynamaya çalışıyoruz. Genel olarak türklerden oluşmakta. Tanım olarak herkes bilgili, aimleri iyi, kısmen troll yeri geldiğinde herkes ciddi. Aklı başında herkesi aramıza bekleriz. Oynadığımız oyunlar Rust - R6 - CS:GO - Rocket League - PUBG - Mobile PUBG - LoL - Assetto Corsa - The Division - BDO - ETS2 bunların dışında daha çok oyun var, güncel olarak girdiklerimiz bunlar.
Eklerseniz mesaj atıp forum adınızı yazmanizi rica ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı