Arkadaşım tehdit ediliyor

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar arkadaşım oyundayken birileri bunu tehdit etmiş işte T.C.'ni falan bulduk para atmazsan tüm ailene yazarız onları tehdit ederiz demişler. Sonra Discord'a çağırmışlar. Bunu oyundaki adında direkt ad soyadı olduğu için bulmuşlar ve arkadaşım korkuyor. Daha çok aile olayından dolayı korkuyor tüm sülalesine yazarlarmış. Ben de size sorayım dedim. Ne yapmalı bu olay hakkında? Konuştuk da hâlâ stres var çocukta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu oyundaki adında direkt ad soyadı olduğu için bulmuşlar ve arkadaşım korkuyor.

Gerçek ad soyad kullanmayın oyunlarda hocam bakın böyle buluyorlar işte panel kullanarak.

Duruma gelince bir şey olmaz. Sıkıntılı bir durum olursa gidip SS'lerle falan şikayetçi olun bu kişilerden.

Arkadaşlar arkadaşım oyundayken birileri bunu tehdit etmiş işte T.C.'ni falan bulduk para atmazsan tüm ailene yazarız onları tehdit ederiz demişler. Sonra Discord'a çağırmışlar. Bunu oyundaki adında direkt ad soyadı olduğu için bulmuşlar ve arkadaşım korkuyor. Daha çok aile olayından dolayı korkuyor tüm sülalesine yazarlarmış. Ben de size sorayım dedim. Ne yapmalı bu olay hakkında? Konuştuk da hâlâ stres var çocukta.
Engellesin geçsin. Panel ile birilerini tehdit eden ucubelerden başka birşey değil. Arkadaşınız bunu umursamıyormuş gibi yapsın zaten karşı taraf kuduracağından eminim.

Panel moment hocam aynen şöyle diyorsunuz. Adresime 2 orta boy pizza söyleseniz makbule geçer deyip engeli atıyorsunuz sonra hiçbir şey olmuyor. Ucubenin tekidir.

Hocam aman aman bu işlere sevdalı kimseler değiller ise zaten aramazlar etmezler. Aralarında eğleniyorlar ve para koparmaya çalışıyorlar. Arkadaşınız engellesin geçsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı