Arkadaşım yarın "seni rezil edeceğim" dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi biz 3 kişilik biriyiz ben ve sırdaşım kızdan hoşlanıyorduk diğeri ise bize ciddi anlamda nasihat falan veriyordu (bu seni yalnız bırakır gibi) ve biz 1 hafta falan sırdaşımla konuşmadık diğer arkadaşımla kaldık ve kız hakkında konuşmaya devam ediyorduk.

Çok konuşmuyorduk (merhaba, nasılsın sadece.).

Yarın okula gitme.

Şimdi açıkçası başka sınıfta olduğu için kafama takmıyorum fakat biraz deli bir kız her şeyi yapabilecek bir insan gibi.

Hepimiz 8.sınıfız.

Bir şey olacağını sanmıyorum fakat arkadaşına neler söylediğini sorun.

Şimdi biz 3 kişilik biriyiz ben ve sırdaşım kızdan hoşlanıyorduk diğeri ise bize ciddi anlamda nasihat falan veriyordu (bu seni yalnız bırakır gibi) ve biz 1 hafta falan sırdaşımla konuşmadık diğer arkadaşımla kaldık ve kız hakkında konuşmaya devam ediyorduk.
Eee, sonra?

Benim sırlarımı paylaştığım bir arkadaşım hoşlandığım kıza bütün onun hakkında konuştuklarımı söylemiş ve hoşlandığım kız da dedi ki bana " ne kadar iğrenç bir insansın (küfürler) " ve yarın okulda hocalara benim yaptıklarımı söyleyecekmiş ve aynı sınıfta değiliz fakat aynı okuldayız.
Bana o mesajı yazdığında çok korktum çünkü psikolojik olarak kendimi savunmayı bilmiyorum.
Sizce korkmalı mıyım kızın dediklerinden?

Bence korkma. Sadece güvendiğin kişiler yanında olsun. Kızı hayatından at. Bana sorarsan ben daha çok yalnız takılmayı seven biri olduğum için başıma hiç böyle bir şey gelmedi.

Arkadaşın yarın bir şey demiş olamaz. Muhtemelen "yarın seni rezil edeceğim" demiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı