Arkadaşım yarın "seni rezil edeceğim" dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim hatanı kabul etmek büyük erdemliktir ve bunu yaşı falan olmaz. Eğer arkasından konuşup kötü şeyler söylediysen özür dile ve büyüklük sende kalsın. Ayrıca özür dileyince de kendinle gurur duy. Belki arkadaşların bile seninle gurur duyar. Bir daha da kimsenin arkasından kötü şeyler söyleme. Ayrıca kız derslerini kötü etkilemez. Bu tamamen bir bahanedir? Bu bahane normaldir çünkü ders çalışmamak için herkes böyle çeşitli bahaneler üretir. Bahaneleri başkasında değil ilk önce kendinde ara. Umarım doğru yolu bulursun. İyi akşamlar.

Kardeşim hatanı kabul etmek büyük erdemliktir ve bunu yaşı falan olmaz. Eğer arkasından konuşup kötü şeyler söylediysen özür dile ve büyüklük sende kalsın. Ayrıca özür dileyince de kendinle gurur duy. Belki arkadaşların bile seninle gurur duyar. Bir daha da kimsenin arkasından kötü şeyler söyleme. Ayrıca kız derslerini kötü etkilemez. Bu tamamen bir bahanedir? Bu bahane normaldir çünkü ders çalışmamak için herkes böyle çeşitli bahaneler üretir. Bahaneleri başkasında değil ilk önce kendinde ara. Umarım doğru yolu bulursun. İyi akşamlar.

Çok teşekkür ederim size gerçekten motivasyon kaynağım oldunuz. İyi akşamlar.

Şimdi biz 3 kişilik biriyiz ben ve sırdaşım kızdan hoşlanıyorduk diğeri ise bize ciddi anlamda nasihat falan veriyordu (bu seni yalnız bırakır gibi) ve biz 1 hafta falan sırdaşımla konuşmadık diğer arkadaşımla kaldık ve kız hakkında konuşmaya devam ediyorduk.

Çok konuşmuyorduk (merhaba, nasılsın sadece.).
Yaş kaç?
Ah şu ergenlik…
Nokta.

Kız bana şu yüzden küfür etti;
Biz sırdaşımla kızın arkasından konuşurken bir ara gerçekten acayip sinirlenip küfür etmiştim ve sırdaşım da kıza söylemiş kız da karşılık olarak bana küfür etti.
Yani? Sonuçta kız da sana küfür etmiş, ama öğretmenlerinizin otoriteyi nasıl sağladığından bir haberim yok. Bazıları sorunları dinlemeden yolluyor okul umrunda değil, diğeri sürekli düzen ve disiplin halinde. Yani sıfır tolerans sistemini uygulayan okullarda var.

Keşke biraz öz güvenli olsaniz ileride çok zorluk çekersiniz. Kizlara karşı pısırık kedi gibi olmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı