Arkadaşım yok

Hiç arkadaşım yok. Tek eğlencem Minecraft oynamak, derslerden bıktım. Sadece 1 haftalığına ortadan kaybolup şirin bir dağ köyüne gitmeyi çok isterim. Ama hiç bir yere gidemiyorum çünkü 13 yaşındayım.
Benim var ama kulağında problem var onlada ben arkadaş oldum sadece evet hayır gidelim mi gibi kelimeler kullanıyor onun dışında hiç arkadaşım yok 1 tanede yol arkadaşım vardı oda başka okula gitti sınıfta herkes okul çıkışı mekanlara gidiyor yemek yiyor çok sosyaller.

Benim var ama kulağında problem var onlada ben arkadaş oldum sadece evet hayır gidelim mi gibi kelimeler kullanıyor onun dışında hiç arkadaşım yok 1 tanede yol arkadaşım vardı oda başka okula gitti sınıfta herkes okul çıkışı mekanlara gidiyor yemek yiyor çok sosyaller.
Aynısı yaşıyorum. Özgür adında bir arkadaşım var ama sözde arkadaş bana trollüğüne Arapça yazılar atıyor. Aylardır ulaşamıyorum bir de Osman var. O da olmasa zaten kafayı yiyeceğim. Ama tahmin et oda bana 2.30 saat falan uzaklıkta yaşıyor.

Aynısı yaşıyorum. Özgür adında bir arkadaşım var ama sözde arkadaş bana trollüğüne Arapça yazılar atıyor. Aylardır ulaşamıyorum bir de Osman var. O da olmasa zaten kafayı yiyeceğim. Ama tahmin et oda bana 2.30 saat falan uzaklıkta yaşıyor.
Evet maalesef benim tek yaptığım okuldan gelmek uyumak ve bazen de anime falan izlemek hayatım hep böyle, daha kötüsü hiç bir kızla konuşamıyorum.

Hayattan nefret ediyorum. Neyse ben biraz battaniyem içinde ağlayayım çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Yalnızlık fırsattır, önemli olan bu fırsatı değerlendirebilmek. Kendinizi geliştirmek için çok fazla süreniz oluyor; spor yapabilir,müzikle ilgilenebilir,ders çalışılabilirsiniz ama siz oyun oynar,yatar(ki genelde hep böyle oluyor) kendi hayatınızı kendiniz mahvedersiniz. Yaşınız daha çok genç, kendinizi bu kadar üzmeyin.

Hiç arkadaşım yok. Tek eğlencem Minecraft oynamak, derslerden bıktım. Sadece 1 haftalığına ortadan kaybolup şirin bir dağ köyüne gitmeyi çok isterim. Ama hiçbir yere gidemiyorum çünkü 13 yaşındayım.

Halime şükür ediyorum kardeşim dediğim bir insan var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez yıllardır. Beraber büyüdük şükürler olsun :D

Geri
Yukarı