Arkadaşımdan haber alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar anlaşılmayan bir şey var;
Ben illa görüşeceğiz demiyorum, bir hata yaptıysam özür dilemek istiyorum. Neden böyle yaptı merak ettim, istemiyorsa yoku açık olsun.

Arkadaşlar anlaşılmayan bir şey var;
Ben illa görüşeceğiz demiyorum, bir hata yaptıysam özür dilemek istiyorum. Neden böyle yaptı merak ettim, istemiyorsa yolu açık olsun.
Hocam, sakin ol.
Benim düşüncem; Kendisi ara vermek istemiştir ve bir süre ara verecektir.
Olumsuz bir olay yaşadı ise muhtemelen aramanı sormanı istememiştir.

Yüzünü bile görmediğiniz birisi için neden bu kadar endişeleniyorsunuz ki? Ben aynı durumda olsam, sanal arkadaşlık umurumda bile olmaz.

Yüzünü bile görmediğiniz birisi için neden bu kadar endişeleniyorsunuz ki? Ben aynı durumda olsam, sanal arkadaşlık umurumda bile olmaz.
#63 mesajı okumamıssınız sanırım.
Görüntülü görüşme yapmışlar, sanırım ama doğru sonuçta sanal.
Önce yüz verip arkadaş oluyorlar, sonra böyle bir birlerine ulaşamıyorlar.

Yanlış. Yüzünü bile görmediğin insanlar rahat yaşa diye öldü zamanında hocam.
Ne alakası var bu dediğinin benim dediğimle? Duyar kasma zamanın mı geldi? Bak gene deli ediyorlar beni abuk subuk yorumlarla gece gece. Git duyarını başkasına kas, şehitler benim sanaldan arkadaşım mı? Düzgün konuş.

Ne alakası var bu dediğinin benim dediğimle? Duyar kasma zamanın mı geldi? Bak gene deli ediyorlar beni abuk subuk yorumlarla gece gece. Git duyarını başkasına kas, şehitler benim sanaldan arkadaşım mı? Düzgün konuş.
Sakin champ, gerginlik olmasın.

Technopat'ta ban yemiş olabilir. Discord ve Instagram' da yanlış kişiyi engellemiş olabilir. Köy veya başka bir internet çekmeyen noktalarda olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı