Arkadaşımı hileden nasıl soğutabilirim?

sucuklu baklava

Picopat
Yer
Uganda
Öncellikle iyi akşamlar arkadaşım neredeyse tüm oyunlarda hile yapmaya çalışıyor özellikle R6 da. Doğal olarak pek oynamak istemiyorum onunla çünkü benim de ban yemeye niyetim yok. Hiç sıkılmıyor hatta bazen diyorum "hile kullanmıyorsun değil mi" o da kullanmıyorum diyor. Tabii maçın ortasına gelince söylüyor. Bu arkadaşımı nasıl soğutabilirim hilelerden?

Yer
Uzay
Ben de zamanında CS:GO hilesi kullanmıştım ama şu an kullanmıyorum. Neden? Çünkü ban yedim :D ban yediği zaman akıllanır. En azından paralı oyunlarda kullanmaz.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Yer
Bornova, İzmir
Hile kullanıldığı anda oyunun amacı bitmiştir. O arkadaşınızı da hileden soğutamazsınız. Tek çare o arkadaşınızla oyun oynamamak.

Amaç derken de örneğin hayatta kalma oyununda hile yaparsanız ölmezsiniz. Böylece oyunun amacı kalmaz.

Makaleler
1
Yer
C:/Turkey/Tekirdağ/Şarköy
Hocam soğutmayın oyunlardan men edin. Bilgisayarı bozan CMD ile yazılmış şeyler vardı ondan koyun ve bir şekilde açsın . Oh miss!

MeizuM6T

Picopat
Yer
/system/framework
Eskiden bende çok hileci biriydim CS 1.6 PUBG Lite, PUBG Mobile, CS:GO
Ama 400 TL'lik Steam hesabı 13 tane PUBG Mobile hesabı 2 tane PUBG Lite hesabı banlatdırdım daha da bulaşmak istemiyorum ne zaman aklıma gelse PC'yi kapatıyorum arkadaşını ban la gitsin bütün emekleri zaten bir daha yapmaz.

Yukarı