Arkadaşımı hileden nasıl soğutabilirim?

Oyun işini bile millet ne abarttı. Abi aç oyna zevk almaya bak. Valorant da CS:GO'da vs önceden gelen giden vuruyordu. Onu bile kendimce makaraya vuruyordum. Şimdi ne zaman kaç kilim var vs diye takip etsem hep kötü oynarım ama işi zevkine bıraksam rekatbetçi de ilk üçe rahat girerim. Velasıl kelam mesele iyi oynamak ya da sürekli birinci olmak değil, zevk al abi.(bir içi dökim dedim gençler siz tartışmaya devam edin) 😁😁

Hayatım boyunca 1 kere hile kullandım merakımdan. 1 Ay gibi bir süre ile denedim ve gerçekten soğumanız imkansız, kullandığım hile dedected olunca hileyi bıraktım. Hileyi bırakınca bir şey fark ettim, hilesiz daha iyi oynuyorum. Çünkü Legit oynayacağım derken artık oyunu ezberliyorsunuz ve nerelere bakarak çıkacağınızı biliyorsunuz. Garip bir deneyim olmuştu benim için. Ama şu anda hile kullanmam asla merak etmeyin. :)

Ben de hile buldum bak deyin ve ona atın, indirecektir.
Darkcomet rat diye program vardı meşhur, onu kullanabilirsiniz. Bilgisayarına sızın ve onu korkutun, en sonunda kendınız olduğunu söylemeyin, affettiğinizi söyleyin.

10 yıl boyunca değil hile, mouse bile kullanamaz korkudan.

En iyi yöntem. Konuşun Discord'dan falan ve muhteşem bir hile bulduğunuzu ve kesinlikle denemesi gerektiğini söyleyin. Ondan sonra Dark comet ratı onun bilgisayarına gönderin. Açmaya çalışacağı anda tüm bilgisayar sizin elinizde olur. Mouse'unu hareket ettirin CD varsa CD açın vs. ses de çaldırabilir link de açtırabilirsiniz. Emin olun bundan sonra bir daha hileye bulamayacaktır 😁.

Hocam çaktırmadan raporlayın hatta kesin hile olduğunu bildiğiniz için ubisofta başka yerlerden de ulaşmaya çalışın ticket atabilirsiniz belki her ne kadar yardım amaçlı atılsa da.

Öncellikle iyi akşamlar arkadaşım neredeyse tüm oyunlarda hile yapmaya çalışıyor özellikle R6 da. Doğal olarak pek oynamak istemiyorum onunla çünkü benim de ban yemeye niyetim yok. Hiç sıkılmıyor hatta bazen diyorum "hile kullanmıyorsun değil mi" o da kullanmıyorum diyor. Tabii maçın ortasına gelince söylüyor. Bu arkadaşımı nasıl soğutabilirim hilelerden?

Soğutamazsın. Maleseef.
En iyi yöntem. Konuşun Discord'dan falan ve muhteşem bir hile bulduğunuzu ve kesinlikle denemesi gerektiğini söyleyin. Ondan sonra Dark comet ratı onun bilgisayarına gönderin. Açmaya çalışacağı anda tüm bilgisayar sizin elinizde olur. Mouse'unu hareket ettirin CD varsa CD açın vs. ses de çaldırabilir link de açtırabilirsiniz. Emin olun bundan sonra bir daha hileye bulamayacaktır 😁.
Modemi kapatıp bir anti virüs taraması veya format atsa çözülecek iş. Ha birde, dediğin şeyin olma olasılığı çok düşük, hileciler, en iyi hilelerin ne olup olmadığını bilir zaten.

Soğutamazsın. Maleseef.

Modemi kapatıp bir anti virüs taraması veya format atsa çözülecek iş. Ha bir de, dediğin şeyin olma olasılığı çok düşük, hileciler, en iyi hilelerin ne olup olmadığını bilir zaten.

Hile kullanıyorsa anti virüs kullanacağını sanmıyorum. Zaten virüs olduğunu bilse hile kullanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı