Arkadaşımın eski sevgilisiyle sevgili oldum

WaiiXD

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar, arkadaşım sevgilisiyle ayrılalı rahat 3-4 ay olmuştur, ki zaten konuşmuyorlar ve bu kız da bana geçen hafta açıldı. Sevgili olduk falan, klasik olaylar.
Bugün okulda arkadaşımın arkadaş grubu *çetesi* (6 kişiler) sevgilimle bana aralarında bir şeyler söylemişler ve çıkışta bir şeyler olacak tarzı konuşmuşlar (başka arkadaşımdan duyduğum).
Sizce ne yapmalıyım?

Dostlar, arkadaşım sevgilisiyle ayrılalı rahat 3-4 ay olmuştur, ki zaten konuşmuyorlar ve bu kız da bana geçen hafta açıldı. Sevgili olduk falan, klasik olaylar.
Bugün okulda arkadaşımın arkadaş grubu *çetesi* (6 kişiler) sevgilimle bana aralarında bir şeyler söylemişler ve çıkışta bir şeyler olacak tarzı konuşmuşlar (başka arkadaşımdan duyduğum).
Sizce ne yapmalıyım?

3 4 ay geçmişse kimse sana niye onunla çıktın diyemez. Gönül işine belli olmaz. 10 sene beraber olup 1 haftada başkasıyla evlenen var. Kavga konusunda teke tek gelmedikleri ve sana saldırmadıkları sürece karışma ve bulaşma. Kız için kavga etmeye değmez.

Samimi bir arkadaşın ise şayet yaptığının tepki çekmesi çok normal. Keza 3-4 ay uzun bir süre değil. Yani dediğim gibi gerçekten yakın bir arkadaşın ise eski sevgilisiyle bu kadar tazeyken ayrılmaları çıkmaya başlaman yanlış ve muhtemelen dayak yiyeceksin.

Sen daha çok krizi fırsata çevirmek istemişsin bana öyle geliyor 👍

Geri
Yukarı