Arkadaşımın hoşlandığı kız benden hoşlanıyor

Ben de benzer bir şey yaşadım ama kızı kafamdan çıkarıp arkadaşımla takılmaya devam ettim :D Teklifini kabul ederek bence doğru yapmışsın. Yemeyenin malını yerler misali.

Yani dostum. Zaten olay da ne tam belli değil arkadaş anlatmıyor. Durup dururken gelip çocuğun vurduğunu sanmıyorum.
Ne anlatmam gerekiyor? Çocuk geldi tekmeyi attı kavga başladı. Niye vuruyorsun diye sormadım kusura bakma. Bir dahakine kavga esnasında "Bir dakika dur! Neden vurduğunu bilmeden seninle kavga edemem." demeliyim.

Ne anlatmam gerekiyor? Çocuk geldi tekmeyi attı kavga başladı. Niye vuruyorsun diye sormadım kusura bakma. Bir dahakine kavga esnasında "Bir dakika dur! Neden vurduğunu bilmeden seninle kavga edemem." demeliyim.

Onun öncesinden bahsediyorum kardeşim ben. Çocukla aran zaten açılmış buna rağmen sen kızla arana mesafe koymadan okulda takılmaya devam ettiysen sebep bu olmuş olabilir.

Onun öncesinden bahsediyorum kardeşim ben. Çocukla aran zaten açılmış buna rağmen sen kızla arana mesafe koymadan okulda takılmaya devam ettiysen sebep bu olmuş olabilir.
Valla hocam ilk gün zaten ders yoktu kütüphanedeydim. Dün yani Cuma günü kız benden kalem ucu istemişti derste. Bugün ufak bir sohbetim oldu ki bunlar normalde olan şeylerdi zaten. Buna takılmış olamaz herhalde. Yoksa olabilir mi?

Valla hocam ilk gün zaten ders yoktu kütüphanedeydim. Dün yani Cuma günü kız benden kalem ucu istemişti derste. Bugün ufak bir sohbetim oldu ki bunlar normalde olan şeylerdi zaten. Buna takılmış olamaz herhalde. Yoksa olabilir mi?

Bilemiyorum ama olan olmuş artık. Yapacak bir şey yok. Sadece sırf inat uğruna kızı da oyalamamanı öneririm. Sevmiyorsan gerçekten baştan söyle bitir. Ahmet ile de konuşmazsın olur biter.

@Veli1026 hacı arkadaşının psikolojini anlayabiliyorum. Seni arkadaşlıktan çıkarması çok normal, kavga başlatmışsa zaten hak etmiştir. Takma kafana bak keyfine başka sevdiğin birisi yoksa kızla devam et. Arkadaşınla da daha muhatap olma.

Ahmet yıllardır Ayşe'ye aşık hem de sırılsıklam aşık. Sırf onun için kütüphanede saat 22.00'lere kadar kalıyor. Kız çıktı mı birkaç dakikaya o da çıkıyormuş.
Bu saçma konuya cevap vermeyeceğim ama bunun hakkında tek birşey söyleyeceğim. Arkadaşın aşık falan değil, zaten bir ortaokullu Allah aşkına, kızı saplantı haline getirmiş.

Geri
Yukarı