Arkadaşımın hoşlandığı kız benden hoşlanıyor

Gerçekten iyi bir arkadaşın ise seni anlayışla karşılar. Konuş onunla, kız beni; ben kızı seviyorum de. Benim de başıma geldi, arkadaşım anlayışla karşıladı. Demek isterdim ama kavga çıktı aramızda.

Merhaba arkadaşlar, şu an gerçekten çok huzursuzum. Öncelikle en yakın arkadaşım ile bir kolejde okuyoruz. (10. sınıf) her neyse okulun ilk günü, ben sınıftaki bir kızdan hoşlanmaya başladım fakat bunu kimseye belli etmedim. Her neyse ertesi gün en yakın arkadaşım da bana o kızdan hoşlandığını söyledi. Başta moralim vs. alt üst oldu fakat bunu arkadaşıma belli etmedim. Şimdi ise arkadaşım o kız ile konuşmak için can atıyor. Fakat kız sürekli benimle konuşmak, benimle dolaşmak istiyor, hatta kızın arkadaşları o kızın beni beğendiğini söylüyorlar. Yani kısacası kızın bariz bir şekilde benden hoşlandığına eminim. Bakışlarından, konuşmasından vs. anlaşılıyor. Bir yandan da en yakın arkadaşım o kız ile beraber olmak istiyor. Ama ben böyle bir şeyi yapamam yani o kız ile çıkamam çünkü en yakın arkadaşım ondan hoşlanıyor ve bunu kendime yakıştıramam. Gerçekten şu an kendimi çok kötü hissediyorum. Benim yerimde siz olsanız ne yapardınız? Bunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Ben olsam arkadaşıma durumu anlatırdım. Çünkü arkadaşın bir şey yaşamamış o kızla.

Yarın arkadaşımla konuşmayı deneyeceğim. Umarım anlayışlı bir şekilde karşılar.
En yakın arkadaşın hoşlanıyor da sen de hoşlanıyorsun ? Yani burada kim önce söylediyse onundur diye bir kural mı var ?

Madem öyle, o sana söylediğinde hemen deseydin, kanka ben o kızı ilk gördüğümde hoşlandım ve gittim açıldım diye bir yalan sıksaydın belki o zaman hem arkadaşınla aranın bozulma ihtimali olmazdı hem de kızı kapmış olurdun yada ben de hoşlanıyorum ne yapacağız deseydin :)

Şimdi arkadaşın o kızla çıkmasa bile sen asla çıkamam diye düşüneceksin doğal olarak çıkarsam arkadaşım benden soğur diye düşüneceksin.

Açık olup arkadaşına gidip kanka ben ilk gördüğümde etkilenmiştim ama söyleyemedim ve kız da benden hoşlanıyor aramızda bir sorun olmaz değil mi gibi de belki konuşabilirsin.

Bilmiyorum yeni nesil nasıl iletişim kuruyor birkaç kuşak sonra onları anlamak iyice zorlaşıyor :)
Tam olarak dediğiniz gibi düşünüyorum. Fakat yarın konuşmayı deneyeceğim. Arkadaşım da anlayış ile karşılar diye düşünüyorum.

Kanka bu kişilikle ve kızla olan bağlarınızla ilgili bir şey böyle bir durumda sıkıntı yapmayacak arkadaşta var üzülecek arkadaşta bence kızı çok fazla sevmiyorsan yaklaşma.

Şimdi, kıza sürekli arkadaşını öv belli etmeden. Sonra arkadaşın da biraz bakımlı olsun diyecektim ama konu 2019 yılında açılmış büyük ihtimalle şu an harıl harıl üniversite sınavına çalışacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı