Sea Of Thieves'da arkadaşın sunucusuna nasıl katılınır?

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, arkadaşlarım Sea of Thieves oynuyor birazdan 4 kişilik gemiye geçiş yapacağız. Fakat şu an arkadaşlarım savaştalar ben sloopy gemi alıp onlara katılmak istiyorum acaba onların sunucusuna girmemin bir yolu var mı? Onların sunucusuna girip filo oluşturmak istiyorum çünkü.

Merhaba arkadaşlar, arkadaşlarım Sea of Thieves oynuyor birazdan 4 kişilik gemiye geçiş yapacağız. Fakat şu an arkadaşlarım savaştalar ben sloopy gemi alıp onlara katılmak istiyorum acaba onların sunucusuna girmemin bir yolu var mı? Onların sunucusuna girip filo oluşturmak istiyorum çünkü.
Arkadaşların zaten oyun içerisindeyseler onların sunucusuna katılabilme gibi bir durumun maalesef yok. İhtimal olarak sunucuya girdiğinde onların sunucusuna denk gelebilme ihtimalin milyonda bir ama imkansız değil.:D Arkadaşlarınla beraber onlar farklı gemide sen farklı gemide oynamak istiyorsan yukarıda cevap veren arkadaşlarında belirttiği gibi oyuna girerken her ikinizin de aynı anda Set Sail tuşuna basmanız ve sunucuya girdiğinizde aynı sunucuda mısınız diye kontrol etmeniz gerekir. Aynı sunucuya denk gelip gelmediğinizi anlamanın en iyi yolu geminizde bulunan karga tüneğine çıkıp Flag of the Reaper's Mark bayrağını takarsanız ikinizde birbirinizi harita üzerinde aynı bayraklı görebilirsiniz. Unutma bu bayrak filo bayrağı değildir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı