Arkadaşımla birlikte oynayabileceğim geliştirmeli oyun tavsiyesi

Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar, yarı yıl tatilinde arkadaşım ile birlikte oynayabileceğim Minecraft tarzı geliştirmeli bir oyun var mı? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yarı yıl tatilinde arkadaşım ile birlikte oynayabileceğim Minecraft tarzı geliştirmeli bir oyun var mı? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Valheim bayağı iyi. Hikaye yönünden olsun gelişme ve boss figthları olsun, random oluşan adayı keşfetme olsun, kararlarını kendin veriyorsun. Craftı da internette gördüğüm kadarıyla çok gelişmiş. Haritası da aşırı büyük gerçekten, iskandinav mitolojisinde savaşçılar olarak farklı bir dünyada doğuyorsun ve giderek gelişiyorsun tam hikayeye bakmadım ama fena değil. 20 tl civarlarındaydı steamde. Bazı optimizasyon problemleri var ama sadece yüksek grafiklerde. orta veya düşükte oynarsın artık :D

Satisfactory - 300 saat civarı tek başıma oynadım, arkadaşlar ile daha fazla sarar. Baya tatmin edici ve bağlayıcı bir oyun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Astroneer - 20 saat civarı oynadım. gideri olan bir oyun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

The Forest - Farklı arkadaş grupları ile 3 kere bitirdim, iyi bir oyun.

Valheim - Bunu ben sevmiştim fakat arkadaşlarım fazla beğenmedi. 10 - 15 saat civarı oynadık.

Grounded - 25 saat civarı da bunu oynadık. İçerik bol fakat hikaye biraz kısıtlı, en azından bizim oynadığımız zaman öyleydi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı