Arkadaşla Online oynamalık yarış & drift oyunu önerisi

Makaleler
1
Yer
Antalya
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşımla Online oynamalık drift & yarış oyunu arıyorum. Steam'de CarX ve Assetto Corsa gibi oyunlar indirime girmiş. Carx drift racing Online oyununun videolarını izlediğimde gayet güzel görünüyordu, sizce alınır mı? Sizin önerilerinize açığım teşekkürler. ( Direksiyon setim yok bu arada )

Son düzenleyen: Moderatör:
İki oyunuda alabilirsiniz. Assetto Corsa'da drift atmak cidden zor ve klavye biraz sıkıntılı ancak carx drift racing Online'de klavye ile yanlamak çok basit ve akıcı alabilirsiniz ikisini de.
Drift için carx, yarış için ise assetto derim neden Assetto'da drift zor ve zaman istiyor bir de direksiyon tabii :D.

Hocam kesinlikle grafik takıntınız yoksa LFS'yi öneririm. Bizim 6 kişilik ekibimiz var sürekli Formula 1 yarışıyoruz ve aşırı keyif alıyoruz. Drift, konvoy gibi aktiviteler içinde çok iyi bir oyun. Tek sıkıntısı oyunun tam versiyonu çok pahalı ve satın almadığınız sürece sadece 3 araba kullanabiliyorsunuz.

Assetto Corsa direksiyonsuz oynanmaz oynasan bile bir simulasyon zevki alamazsın. 1000TL gibi bir harcama yapman lazım. Tabi klavya fare ile oynarsanda anca keko gibi makas sunucularında oynarsın.(Sana demedim sadece genelleme yaptım.)

Eğer alışırsa zevk alınabiliyor. Zamanını verirsen drift bile atabiliyorsun rahat bir şekilde. Ancak direksiyon ile zevki cidden ayrı çıkıyor bu oyunların.

Hocam kesinlikle grafik takıntınız yoksa LFS'yi öneririm. Bizim 6 kişilik ekibimiz var sürekli Formula 1 yarışıyoruz ve aşırı keyif alıyoruz. Drift, konvoy gibi aktiviteler içinde çok iyi bir oyun. Tek sıkıntısı oyunun tam versiyonu çok pahalı ve satın almadığınız sürece sadece 3 araba kullanabiliyorsunuz.
Katılıyorum gayet zevkli. Olmazsa Gamepass ile Forza Horizon 4'te oynayabilirsiniz klavye ile güzel kontrol ediliyor.

Geri
Yukarı