Arkadaşla oynamalık oyun önerisi

LOS3R

Femtopat
Daha fazla  
Biz LoL oynuyoruz ama LoL de bazen sıkıyor, o yüzden arkadaşla oynamalık eğlenceli, ücretsiz, sistem gereksinimleri az olan bir oyun arıyoruz. Arkadaşın PC'si LoL kaldırıyor fakat FPS düsebiliyor, ping çıkabiliyor. Cevaplar için teşekkürler. Devamlılığı olan bir oyun olsun lütfen🤔

-Codename cure.
-Left 4 Dead serisi.
-Serious Sam 2
-Saints Row 3 ve 4
-Resident Evil'n bazı co-op oyunları.
-Heroes & Generals.
-Portal 2
-Transformice
-Don't Starve Together.

Cevap için teşekkürler ama ücretsiz ve neredeyse "her" PC'nin kaldırabileceği bir oyun olsun sarsın eğlenceli olsun indirebilelim.

Cevap için teşekkürler ama ücretsiz ve neredeyse "her" PC'nin kaldırabileceği bir oyun olsun sarsın eğlenceli olsun indirebilelim.

Uykulu olduğum için tam idrak edememiştim özür dilerim. Codename cure bakabilirsiniz, HL2 motoruyla yapılmış bir zombi oyunu.

Biz LoL oynuyoruz ama LoL de bazen sıkıyor, o yüzden arkadaşla oynamalık eğlenceli, ücretsiz, sistem gereksinimleri az olan bir oyun arıyoruz. Arkadaşın PC'si LoL kaldırıyor fakat FPS düsebiliyor, ping çıkabiliyor. Cevaplar için teşekkürler. Devamlılığı olan bir oyun olsun lütfen🤔
SAS: Zombie Assault 4 tabii ki.Ben de yeni keşfettim.Steamde ücretsiz.Left 4 Dead 2'nin beleş ve izometrik rpg türünde.

Geri
Yukarı