Arkadaşla saracak oyunlar?

ftlXXX

Centipat
Arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Aradığım oyunlar LoL gibi CS:GO gibi pay2Win olmayan oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekabetçi türü istiyorsan;
  • Rainbow Six Siege alışması zor ama kendini hiç tekrar etmeyen harika bir Online oyundur.

Strateji türü istiyorsan
  • EU4 HOI 4 crusader kings 3 Civilization V'ı bakabilirsiniz.

Hikaye türü istiyorsan
  • Harika bir 7-8 için A Way Out oynayabilirsiniz.

Arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Aradığım oyunlar LoL gibi CS:GO gibi pay2Win olmayan oyunlar.
Project Zombiod i öneririm fiyatı da bu devirde hiçbirşey 35tl civarlarında olması lazımdı oyun çok kapsamlı ve detaylı normal oyundan sıkılınca birdaha oynamam diye düşünüyor olabilirsin ama orda da steam atölyesi devreye giriyor evet oyun steam atölyesini destekliyor ve binlerce mod var bu da oyunu ekstra bir güzel kılıyor almanızı ve oynamanızı öneririm

Geri
Yukarı