GTX 1650 sistem nasıldır?

Tamamdır çok teşekkür ederim iyi ki varsınız tavsiyeniz için çok sağolun bu dediğinizi yapicam
Kesinlikle Vatan'dan almamalısın. Birçok ürünü piyasa fiyatının çok üstünde satıyorlar. Araştırırsan ne demek istediğimi anlayacaksın.
Malesef internete pek güvenemiyorum o yüzden eşyaları vatandan alcam hepsini vatandan seçtim yaşadığım şehirde vatan var bizde ona güveniyoruz
Güvenmediğiniz hazır sistem satan sitelerin fiziksel mağazaları var. Eğer mağazaları yakınsa bakmanızı öneririm. Böyle sistemler için gereksiz paralar vermeye gerek yok.

Vatandan bilgisayar almanızı kesinlikle önermiyorum. @BersenTR kullanıcısının önerdiği sistemi almanızı öneriyorum.
Sebebi nedir tam olarak
Kesinlikle Vatan'dan almamalısın. Birçok ürünü piyasa fiyatının çok üstünde satıyorlar. Araştırırsan ne demek istediğimi anlayacaksın.

Güvenmediğiniz hazır sistem satan sitelerin fiziksel mağazaları var. Eğer mağazaları yakınsa bakmanızı öneririm. Böyle sistemler için gereksiz paralar vermeye gerek yok.
Malesef yaşadığım şehirde mediamarkt ve vatan var Urfa'da yaşıyorum o yüzden biraz imkanlar kısıtlı mediamkartda çok kazık fiyata satiyolar vatan da fazla fiyata satıyor ama malesef imkanlar kısıtlı bizde vatandan almak zorunda kalıyoruz

Sebebi nedir tam olarak
Çünkü alacağınız ürünleri piyasanın çok üstünde satıp insanları kazıklıyorlar. Eğer İstanbul'da yada Ankara'da yaşıyorsanız İtopya'nın mağazaları var. Gidip bakabilirsiniz.
Sebebi nedir tam olarak

Malesef yaşadığım şehirde mediamarkt ve vatan var Urfa'da yaşıyorum o yüzden biraz imkanlar kısıtlı mediamkartda çok kazık fiyata satiyolar vatan da fazla fiyata satıyor ama malesef imkanlar kısıtlı bizde vatandan almak zorunda kalıyoruz
İtopya'nın internet sitesinden bu zamana kadar birçok ürün aldım ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Biraz araştırmayla güvenli olup olmadığını anlarsın zaten.

Çünkü alacağınız ürünleri piyasanın çok üstünde satıp insanları kazıklıyorlar. Eğer İstanbul'da ya da Ankara'da yaşıyorsanız İtopya'nın mağazaları var. Gidip bakabilirsiniz.

İtopya'nın internet sitesinden bu zamana kadar birçok ürün aldım ve bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Biraz araştırmayla güvenli olup olmadığını anlarsın zaten.

Tamamdır çok sağ olun biraz araştirma yapacağım

Sebebi nedir tam olarak.

Maalesef yaşadığım şehirde MediaMarkt ve vatan var Urfa'da yaşıyorum o yüzden biraz imkanlar kısıtlı mediamkartda çok kazık fiyata satıyorlar vatan da fazla fiyata satıyor ama maalesef imkanlar kısıtlı bizde vatandan almak zorunda kalıyoruz.

Neyın ımkanından bahsedıyon anlamadım.

Neyın ımkanından bahsedıyon anlamadım.
Sadece 2 tane teknolojik mağaza var doğru düzgün onlarda da ürün yok zaten knk mesela mediamarkta gidiyom playstasion oyunu almak için 4-5 tane yeni oyun var ama başka büyük sehirlere gitsen oyunlar için özel uzun bir raf ayrılmış yani yaşadigim yerdeki mağazalar da çeşit yok

Yeni konular

Geri
Yukarı