Arkadaşlar İle Oynanabilecek MMO Oyun Tavsiyesi

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Bize böyle 4-5 kişi grup gibi oynanabilecek oyun lazım. Albion Online benzeri mesela ben demirci olup arkadaşıma silah yapıp oda NPC ve diğer kişilerle savaşacak böyle klan gibi olacağımız bir oyun önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@N3F3S Metin 2 sevmiyorsanız Knıght Online var. İki oyunda bütün isteklerinizi karşılıyor. NPC deseniz var, klan deseniz var, savaş deseniz alası var. Her iki oyunda da demirci benzeri eşya yükseltme imkanı var. Bir deneyim derim ben.

@N3F3S Metin 2 sevmiyorsanız Knıght Online var. İki oyunda bütün isteklerinizi karşılıyor. NPC deseniz var, klan deseniz var, savaş deseniz alası var. Her iki oyunda da demirci benzeri eşya yükseltme imkanı var. Bir deneyim derim ben.
Hocam yanlız dediğim rol yok o oyunlarda mesela ben demirci olup kendi silahımı üretemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu oyunu arastırın.
Hocam oyun iyi güzelde ben hariç diğerlerinin oyuna para vereceğini zannetmiyorum zaten sistemlerimizde fazla iyi değil.

Aradigin cevap kesinlikle world of warcraft herkez ayri meslekler ve classlar secip oyunayabilirsiniz hem classlariniz hemde meslekleriniz farkli olucak kimseye ihtiyaciniz kalmadigi gibi naminiz da duyulacak.

Yalniz bi sikinti var oynamak ucretli.d.d

Sunu da belirteyim knight veya baska bir online oyun gibi parayla diger oyunculardan ustun olmak gibi bi durum world of warcraft da gecerli deil bunu icin en kaliteli oline oyundur.

Aradigin cevap kesinlikle world of warcraft herkez ayri meslekler ve classlar secip oyunayabilirsiniz hem classlariniz hemde meslekleriniz farkli olucak kimseye ihtiyaciniz kalmadigi gibi naminiz da duyulacak.

Sunu da belirteyim knight veya baska bir online oyun gibi parayla diger oyunculardan ustun olmak gibi bi durum world of warcraft da gecerli deil bunu icin en kaliteli oline oyundur.

Merak ettim ne kadar bir ücreti var :D Oynicagımdan değil.

Hocam ben zaten her yazdan yaza oynuyorum ama işte arkadaşlar o parayı veremez.
Merak ettim ne kadar bir ücreti var :D Oynicagımdan değil.
Hocam ek paket halinde satılıyor tüm paketler ile birlikte 150-160₺ vardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı