Çözüldü Arkadaşlar ile RTX Minecraft Survival nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Arkadaş grubumda tek RTX ekran kartı olan benim, marketten RTX haritası indirip giriyorum ve arkadaşlarım bana katılabiliyor ama ben marketten harita indirip oynamak istemiyorum çünkü harita çeşitliliği çok az. Ben standart bir harita kurup arkadaşlarımla RTX'li hayatta kalma modunu oynamak istiyorum.

Çözüm
Bulduğum çözüm:
Oyuna Vanilla RTX kaynak paketi ekledim. Markette aradım ama bulamadım bende böyle bir site buldum ve Vanilla-RTX-v2.5.1.mcpack dosyasını indirip açtım ve direkt oyuna eklendi.

Screenshot_4.png

Vanilla RTX sayesinde her oluşturduğumuz harita RTX'li bir şekilde açılıyor. Oyun içinde istediğimiz gibi kapatıp açabiliyoruz. Normalde kilitli olan Ölçeklendirme ve Işın izleme ayarları aktif oluyor.

Screenshot_3.png

Ve sonuç. Şuanda tek başıma test ettim, arkadaşlarım ile girebiliyor muyum bilmiyorum test edince güncellerim.

Screenshot_2.png

Güncelleme
Haritayı ben oluşturduğumda arkadaşlarım bana direkt katılabiliyor. Üstelik arkadaşlarımın kurduğu normal haritalarda bile RTX özelliği çalışıyor.
Bulduğum çözüm:
Oyuna Vanilla RTX kaynak paketi ekledim. Markette aradım ama bulamadım bende böyle bir site buldum ve Vanilla-RTX-v2.5.1.mcpack dosyasını indirip açtım ve direkt oyuna eklendi.

Screenshot_4.png

Vanilla RTX sayesinde her oluşturduğumuz harita RTX'li bir şekilde açılıyor. Oyun içinde istediğimiz gibi kapatıp açabiliyoruz. Normalde kilitli olan Ölçeklendirme ve Işın izleme ayarları aktif oluyor.

Screenshot_3.png

Ve sonuç. Şuanda tek başıma test ettim, arkadaşlarım ile girebiliyor muyum bilmiyorum test edince güncellerim.

Screenshot_2.png

Güncelleme
Haritayı ben oluşturduğumda arkadaşlarım bana direkt katılabiliyor. Üstelik arkadaşlarımın kurduğu normal haritalarda bile RTX özelliği çalışıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
bulduğum çözüm:
Oyuna vanilla RTX kaynak paketi ekledim. Markette aradım ama bulamadım bende böyle bir site buldum ve vanilla-RTX-v2.5.1.mcpack dosyasını indirip açtım ve direkt oyuna eklendi.

Eki Görüntüle 1266287

Vanilla RTX sayesinde her oluşturduğumuz harita RTX'li bir şekilde açılıyor. Oyun içinde istediğimiz gibi kapatıp açabiliyoruz. Normalde kilitli olan ölçeklendirme ve ışın izleme ayarları aktif oluyor.

Eki Görüntüle 1266289

Ve sonuç. Şu anda tek başıma test ettim, arkadaşlarım ile girebiliyor muyum bilmiyorum test edince güncellerim.

Eki Görüntüle 1266294

güncelleme

Bu RTX değil ama yine de idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı