Arkadaşlarım Aralarında Mesajlı Konuşuyor

Arkadaşlarımla grupta Wp'den yazışırken 2 kardeş içinde paryel parsil paryol paryel kelimeleri kullanıyorlar ve anlamıyorum falan internette araştırdım bununla alakalı bir kaynak yok ve başka kelimede söylemıyorlar ama illaki p ile başlıyor ve çok şüpheleniyorum. Bu şifreleme yöntemini nasıl öğrenebilirim veya nasıl çalışıyor bu sistem lütfen yardım eder misiniz? Cidden çok şüpheleniyorum ve tedirgin oluyorum lütfen yardım eder misiniz?

Sana güvenmiyorlarsa neden hâla arkadaşsınki?

Ya işte şu başında kesinlikle per par olmak şeklinde persil paryol paryel onun gibi başka şeyler ama başında p var yani bu ama şöyle diyorlar mesela persil paryol paryel hani hızlı hızlı böyle şeyler söylüyorlar
Seninkiler senden kurtulmak istiyor sanirim engelle keyfine bak suan ben oyleyim

Sizi gidi otobüsler yaz.

Ben olsam böyle saçma bir şey yapan kişilerle iletişimi keserdim. Kaldı ki dediğin gibi basit bir dil ise anlaşmaları çok zor. Sadece seni gıcık etmek için yapıyorlardır.

Ama oda Türkçe cevap veriyor bazen. Sence bu mantıklı mı gıcık etmek için yapıyorlarsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya işte şu başında kesinlikle per par olmak şeklinde persil paryol paryel onun gibi başka şeyler ama başında p var yani bu ama şöyle diyorlar mesela persil paryol paryel hani hızlı hızlı böyle şeyler söylüyorlar
Arkadaşlarının IQ'su ayakkabı numaramdan düşüktür. (43) İletişimi kesmeni tavsiye ederim.

Arkadaşlarımla grupta Wp'den yazışırken 2 kardeş içinde paryel parsil paryol paryel kelimeleri kullanıyorlar ve anlamıyorum falan internette araştırdım bununla alakalı bir kaynak yok ve başka kelimede söylemıyorlar ama illaki p ile başlıyor ve çok şüpheleniyorum. Bu şifreleme yöntemini nasıl öğrenebilirim veya nasıl çalışıyor bu sistem lütfen yardım eder misiniz? Cidden çok şüpheleniyorum ve tedirgin oluyorum lütfen yardım eder misiniz?

WhatsApp grubuna "27/8/5" (Sayfa/Cümle/Kelime) şeklinde mesajlar gönder. Sonra gruptan ayrıl.
Hangi kitabı kullandığını bilmedikleri için şifreyi çözemeyecekler.

Geri
Yukarı