Arkadaşlarım beni dışlıyor

KING561245

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okulda bazı arkadaşlarım var durmadan beni dışlıyorlar, git falan diyorlar yanımızdan. Gittiğimden 1-2 gün sonra "Kanka gelsene diyorlar" daha sonra arada birkaç gün daha geçer ve aynısını geri söylüyorlar. Bir de dışladıktan sonra onun arkadaşları okula gelmeyince gel biraz dışarı çıkalım diyor ben gidiyorum yanına bir arkadaşım daha var o bana öyle demiyor hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar okulda bazı arkadaşlarım var durmadan beni dışlıyorlar, git falan diyorlar yanımızdan. Gittiğimden 1-2 gün sonra "Kanka gelsene diyorlar" daha sonra arada birkaç gün daha geçer ve aynısını geri söylüyorlar. Bir de dışladıktan sonra onun arkadaşları okula gelmeyince gel biraz dışarı çıkalım diyor ben gidiyorum yanına bir arkadaşım daha var o bana öyle demiyor hiç.
Seni dışlayanlarla hiç boşu boşuna takılma. Kendi zararına olur.

İstemiyorlarsa neden gidiyorsunuz ki? Farklı bir çevre yapmanın zamanı gelmiş.

Arkadaşlar okulda bazı arkadaşlarım var durmadan beni dışlıyorlar, git falan diyorlar yanımızdan. Gittiğimden 1-2 gün sonra "kanka gelsene diyorlar" daha sonra arada birkaç gün daha geçer ve aynısını geri söylüyorlar. Bir de dışladıktan sonra onun arkadaşları okula gelmeyince gel biraz dışarı çıkalım diyor ben gidiyorum yanına bir arkadaşım daha var o bana öyle demiyor hiç.

Onlara hala arkadaş demen.
Adamlar seni kullanıyor sen onlara hala arkadaş diyorsun.

Öyleyse ( yanlış anlama sakın ) öz güven eksikliğin var sanırım, özgüvenini yerine getirip yeni düzgün ve sana değer veren arkadaşlar ile takılmayı dene. Yeni insanlarla tanışmaktan çekiniyorsan bir yere katıl. Örneğin bir klube katıl. Orada direkt herkesle kaynaşma zaten sıkıntıya sokar o seni direkt. Yavaş yavaş insanlarla sohbet başlat. 4 5 gün takıldıktan sonra sinemaya falan gidersin. Oradan daha güzel dostluklara gidiyor iş. Tamamen senin elinde bu. Eğer utanıyorsan falan sakın utanma. Çünkü unutma, hayatta kendinden daha değerli hiçbirşeyin yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı