Arkadaşlarım beni saçma bir şekilde Discord sunucusundan banladı

w0sennelchavo

Decapat
Daha fazla  
Direkt olaya giriyorum. Bir arkadaşım korku ile alakalı bir sohbet başlatmıştı onu tartışıyorduk. Sonra ben birkaç mesaj yazdım. Ve onlarda mesajı ya yediremedi ya da saçma buldu ve beni Discord sunucusundan banladılar. Sizce sebep nedir? Bu arkadaşlarım hakkında kaç konu açtım hala aynı. Sonrada hepsini engelleyip devam ettim.

Direkt olaya giriyorum. Bir arkadaşım korku ile alakalı bir sohbet başlatmıştı onu tartışıyorduk. Sonra ben birkaç mesaj yazdım. Ve onlarda mesajı ya yediremedi ya da saçma buldu ve beni Discord sunucusundan banladılar. Sizce sebep nedir? Bu arkadaşlarım hakkında kaç konu açtım hala aynı. Sonrada hepsini engelleyip devam ettim.

Boş ver takma kafana başka arkadaşlar bul gereksiz banladılarsa da seni istemiyorlardır.

Boş ver takma kendi kayıpları boş yere banladılarsa kusura bakma ama senden artık sıkılmışlar veya istemiyorlardır :(

1656184411577.png

İlk kez yaşanmamış galiba.

Ben küfür ediyorum geri alıyorlar. Arkadaş ortamımdaki insanlar ciddi insanlar değillerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı