Arkadaşlarım beni sattı

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Okulda kurbanım, oyunda düşmanım oluyor kendileri. Nasıl bir kişilikleri var anlamadım. Oyuna eskiden çağırırlardı, ararlardı. Ama şimdi hiç tık yok. Ne yapabilirim? Lütfen bana bir akıl verin hocalarım. Ben onlarla 15 senelik arkadaşım ama 5 sene önce gelen bi çocukla sattılar, kıyasladılar beni.

Okulda kurbanım, oyunda düşmanım oluyor kendileri. Nasıl bir kişilikleri var anlamadım. Oyuna eskiden çağırırlardı, ararlardı. Ama şimdi hiç tık yok. Ne yapabilirim? Lütfen bana bir akıl verin hocalarım. Ben onlarla 15 senelik arkadaşım ama 5 sene önce gelen bi çocukla sattılar, kıyasladılar beni.
Herkesin başına geliyor bu durum. Yapacak bir şey yok. İstenmeyen yerde durmayacaksın.

Hayatta yediğin kazıkların toplamına tecrübe deniyor dostum. Eğer hareketlerinden ve davranışlarından eminsen onlar kaybeder 👍

Okulda kurbanım, oyunda düşmanım oluyor kendileri. Nasıl bir kişilikleri var anlamadım. Oyuna eskiden çağırırlardı, ararlardı. Ama şimdi hiç tık yok. Ne yapabilirim? Lütfen bana bir akıl verin hocalarım. Ben onlarla 15 senelik arkadaşım ama 5 sene önce gelen bir çocukla sattılar, kıyasladılar beni.

Uzak dur, soğuk davran çağırdıklarında gitme ancak böyle anlaşılır kıymetin.
Ve oyun için de başka arkadaşlar bul sosyal medyadan bile olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı