Arkadaşlarım çok ergen

Kenedy1224

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, sınıfımda "arkadaş" dediğim birçok kişi var. Gelip sebepsiz yere enseme vuruyorlar, itip kakıyorlar, tokat, yumruk, omuz her ne tür şiddet varsa uyguluyorlar ve işi sadece tekme atıp insanların ensesine vuran 2 boş kız var ve uyarsak da hocaya şikayet etsek de bir şey olmuyor.

Neyse biz bu kişilere dönelim. Kilom boyuma göre biraz düşük ama bana vuranı dövebilecek gücüm var. Birisi bana vurduğunda uyarmam işe yaramıyor mağara adamı gibi hareket ediyorlar, birisine vurmayı marifet sanıyorlar. Uyarmıyorum ve hocaya da söylemiyorum (artık) çünkü bu beni daha da ezik konumuna getiriyor. Bazı amcası sapancalı kız düşkünü arkadaşlar da kızlar önünde hava atmaya çalışmak için beni kullanıyor.

Onlara vurmak istemiyorum çünkü dövüşmeyi bildiğini sanan kekolar okul dışında bir yerde beni bulur tek dalmaya bir tarafı yetmez ve keko abilerini çağırır. Sizce ne yapmalıyım? 8.sınıfım ve çok kolay sinirleniyorum ama bu siniri tutmak bana zarar veriyor sanırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok vahim bir durum. Hocaların böyle şeylerde hiçbir şey yapmaması... Maalesef senin elinden bir şey gelmez bu hocalarına çeki düzen verilmesi gerek. Gerçekten adam gibi bir müdür yardımcısı ya da müdür falan bulabilirsen ona anlatmalısın ki o da öğretmenlerini uyarsın.

Geri
Yukarı