Çözüldü Arkadaşlarım derste çok konuşuyor, odaklanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhaba arkadaşlar. 5. sınıfa gidiyorum. Sınıfımızda herkes çok fazla konuşmakta ve ben hiç konuşmadan derse odaklanmaya çalışıyorum. Fakat arkadaşlarımın gırgırından dolayı dersten hiçbir şey anlamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
R
Yapacağın şey çok basit. Arkadaşlarınla konuş. Bildiğim başka bir yol yok.
Yapacağın şey çok basit. Arkadaşlarınla konuş. Bildiğim başka bir yol yok.

Çözüm
Şiddete başvurmak başınıza daha çok sorun çıkarır. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bunlara karşı yapabileceğiniz tek şey lafı yedirmek, anlamayacak insanlarsa yapabileceğiniz tek şey yetkilileri zorlamak.

İyi aile terbiyecisi misin? Neyin ne olduğunu biliyorum. O yollardan biz de geçtik. İşe yaramayacak, çocuk çünkü. Sus demeyle susmaz. Verdiğim öneride de hem mizah hem de önerinin gerçeklik payı var. Tecrübeyle sabit. Ya pasif kalacak ve lise son sınıfa kadar böyle gidecek ya da ağırlığını koyacak. Öğretmene şikayet etmenin de çok etkili bir çözüm olmadığını biliyoruz.
Tartışmayın beyler

İyi aile terbiyecisi misin? Neyin ne olduğunu biliyorum. O yollardan biz de geçtik. İşe yaramayacak, çocuk çünkü. Sus demeyle susmaz. Verdiğim öneride de hem mizah hem de önerinin gerçeklik payı var. Tecrübeyle sabit. Ya pasif kalacak ve lise son sınıfa kadar böyle gidecek ya da ağırlığını koyacak. Öğretmene şikayet etmenin de çok etkili bir çözüm olmadığını biliyoruz.
Yaptığın şey suç maganda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı