Arkadaşlarım fotoğrafımı atıp dalga geçiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben tek kişiye karşı koyabilirim hocam o da yumrukla falan değil boğarak yere düşürerek vs.
Daha önce arkadaşımın kafasını yarmıştım yumruğumla o günden beri yumruk atarak kavga ettiğimi hatırlamam
Çok iyi bunların liderini döv diğerleri de korkar.

Makaleler
1
Yer
Tomağın Kahve
Ben de lisedeyken davardım ve çok ama çok dalga geçtiğim bir arkadaş vardı, sürekli onu küçük düşürmeye çalışırdım. Lakin bir süre sonra arkadaş olaya uyandı ve beni görmezden gelmeye başladı. Böyle olunca ben de onunla uğraşmayı bıraktım zira beni asıl eğlendiren şey onun verdiği tepkiler ve beni kaale almasıydı.

OLİTA HAYDAR

Hectopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Sert tepki verirsen daha da seni sinirlendirecekler.

Benim ve arkadaşımın başına da böyle bir şey gelmişti. Sticker falan yapmışlardı. Güldük bayağı. Hala kendi stickerlarımı atıyorum ama ben rahatsız olmamıştım.

Rahatsız oluyorsan uyar.

Mustafa M****

Centipat
Yer
Ankara
Bu iki uygulamayı indir yüzlerinin gözüktüğü bir resim bul bir de habeş maymunu olur goril, davar sürüsü olur bul bir resim yapıştır at gruba lise öğrencisi dava falan etmez sen uğraşmıyosan onun ailesi hiç uğraşmaz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (108).png
    Ekran Görüntüsü (108).png
    389,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (109).png
    Ekran Görüntüsü (109).png
    394,3 KB · Görüntüleme: 38
KS
KS
Syntrio

Syntrio

Centipat
Bu iki uygulamayı indir yüzlerinin gözüktüğü bir resim bul bir de habeş maymunu olur goril, davar sürüsü olur bul bir resim yapıştır at gruba lise öğrencisi dava falan etmez sen uğraşmıyosan onun ailesi hiç uğraşmaz.
Hocam öğretmene müdüre falan şikayet ederler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı