Arkadaşlarım her şey ile dalga geçiyor

KsBenAtaGG

Hectopat
Öncelikle merhaba, bugün geçici olsa da can sıkıcı bir olay yaşadım. Derste akıllı tahta açıkken kitap okuyorduk. Fakat hayvanlarla ilgili bir video çıktığı için "sen neler izliyorsun" diye dalga geçmeye başladılar. Ben sessiz kaldım dışarıdan yemek söylediğimiz zaman ben de akıllı tahtada ve bilişim dersinde olan bir bilgisayarda açık olan hesabımı telefondan kapattım. Geçmişe baktığım zaman herhangi bir şey ile karşılaşmadım genellikle teneffüslerde müzik açıyoruz. Fakat bizim sınıfta bir sürü olay oluyor çabuk unutuluyor ama her şeye gülünmesinin sebebini anlayamıyorum.

Benimde sanal ve gerçek hayatımda bazıları dalga geçiyordular. Çözüm olarak hepsini hayatımdan çıkardım, kendi yolumda yalnız yürüyorum. Kısacası yalnız takılıyorum yani.

Vallahi çok benlede çok dalga geçiyolardı lakabımla en sonunda kavga çıkardım sinirden o günden sonra bulaşmadılar sende onlarla dalga geçeceksin kendini ezdirme sessiz kalırsan daha çok geçerler zamanında çok sessiz kaldim en sonunda tepem atdı disipline gitdim.

Geçici olduğu için çok problem olmuyor aslında ama anlık bi içe kapanıklık yaşıyorum.

Vallahi çok benlede çok dalga geçiyolardı lakabımla en sonunda kavga çıkardım sinirden o günden sonra bulaşmadılar sende onlarla dalga geçeceksin kendini ezdirme sessiz kalırsan daha çok geçerler zamanında çok sessiz kaldim en sonunda tepem atdı disipline gitdim.
Kavga da çıkaramıyorum yani kavga çıkarmak bile dalga konusu diyebilirim. Örneğin çok biliyorsan sen yap dediğim zaman onda bile gülüyorlar.

Cuma günü beni halı sahaya davet ettiler. Gülüncek şeylere tabi ki gülüyorum o benim için problem değil fakat bu tarz oldu mu benim problem oluyor.

Son düzenleme:
Benim lakap olayı 5 6 yıllık vardır bana denmesini sevmediğimi bile bile dalga geçiyolardı saçma sapan konudan yürütüp aşağılıyordu benim de sinirim tepeme geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı