Arkadaşlarım marketten çikolata çalıyor

Ege K

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla ne zaman Migros'a girsek ufak tefek çikolataları ceplerine atıyorlar. Ben çalmıyorum ancak yanlarındayım. Eğer kameralarda gözükürse başıma bir şey gelir mi yoksa sadece uğraştırır mı?

Gelme ihtimali var. Onlarla markete girmeyin, onlarla beraber marketlerin önünden de geçmeyin.

Çikolata çalmaktan pek bir şey olacağını sanmıyorum. Gözükseniz bile bir sorun olmaz sonuçta suçu siz işlemiyorsunuz. Tabii yaşınız büyükse belki yardım ettiğiniz düşünülebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıtlarınız için teşekkür ederim zaten onlarla markete gitmeyi çok düşünmüyorum lise 1 öğrencisiyim okuldan çıkarken uğruyorduk
Hırsızlıkla suçlanmayı istemezsiniz hocam bizzat yaşadım ve iğrenç bir durum. Arkadaşlarınız böyle davranışları sergiliyorsa aranızı açmanızda fayda var.
Onlarlayken aldığım şeylerin bazılarının fişi duruyor eğer bir şey gelirse diye atmamıştım siz kendinizi nasıl akladınız

Onlar ile birlikte markete girme. Yerinde olsam market çalışanlarını daha önceden durum hakkında haberdar eder ve bunları tuzağa düşürürüm. 🥳

Hocam arkadaşımla Spot tarzı bir yere girmiştik ve orada takribi bir on beş dakika takıldık. Bir şey almadan çıktığımızı gören iş sahibi bizi kenara çekti ve ''Cebinizdeki yüzüğü çıkarın yoksa polisi çağırırım'' dedi. Arkadaşım kürt biriydi ve bilenler bilir kürtler onurlarının kırılmasına gelemeyen insanlar. Çocuk bir anda soyunmaya başladı kendini kanıtlamak için. Güvenlik kamerasına bakınca işin hakkaniyete kavuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı