Arkadaşlarla kafa dağıtmalık oyun tavsiyesi

APlusMath

Decapat
Arkadaşlarla çok vakit harcamadan kafa dağıtmalık oyun ariyoruz. Daylight, Pummel Party, human: Fall flat gibi oyunlar. Eğleneceğimiz, komik veya gerilim yaşatan, birinin düşüp onu kurtarabileceği gibi oyunlarda olur. Ama Rust gibi falan oyunlar olmasın, çok zaman harcatacak. O an gireceğiz, 30 dakika sonra bitecek, yine gireceğiz sıfırdan eğleneceğiz öyle oyun.

Stick, overcooked, Pummel party, PUBG, Daylight, Among Us, Fall Guys, Raft, Payday, Phasmophobia, Garry's Mod, friday 13th Game. Bunları saymayınız, bu tarz ama bunları yazmayınız.
Apex, BF, Warzone gibi belirli süre oynayıp çok yetenek gerektiren oyunlarda yazmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarla çok vakit harcamadan kafa dağıtmalık oyun ariyoruz. Daylight, Pummel Party, human: Fall flat gibi oyunlar. Eğleneceğimiz, komik veya gerilim yaşatan, birinin düşüp onu kurtarabileceği gibi oyunlarda olur. Ama Rust gibi falan oyunlar olmasın, çok zaman harcatacak. O an gireceğiz, 30 dakika sonra bitecek, yine gireceğiz sıfırdan eğleneceğiz öyle oyun.

Stick, overcooked, Pummel Party, PUBG, Daylight, Among Us, Fall Guys, Raft, Payday, Phasmophobia, Garry's Mod, friday 13th Game. Bunları saymayınız, bu tarz ama bunları yazmayınız.
Apex, BF, Warzone gibi belirli süre oynayıp çok yetenek gerektiren oyunlarda yazmayınız.

Minecraft, Sven Co-op ve Left 4 Death 2 arkadaşlarla vakit geçirmek için güzel oyunlardır.
Sven Co-op ücretsizdir, Minecraft ve L4D2 ücretlidir.

Left 4 Dead 2 derim ve buradan sonra konu kilitlenebilir. Görüşürüz :D. Şaka bir yana dedikleriniz bana tam l4D2'yi anımsattı.

Left 4 Dead 2'yi de yazacaktım yazmayın diye, unutmuşum :D. Teşekkür ederim yine de.

Tam ben diyecektim vallahi, L4D2 indirime girdiğinde 3TL oluyor. Kesinlikle alınmalı. 😀

Left 4 Dead 2'yi de yazacaktım yazmayın diye, unutmuşum :D. Teşekkür ederim yine de.

Minecraft, Sven Co-op ve Left 4 Death 2 arkadaşlarla vakit geçirmek için güzel oyunlardır.
Sven Co-op ücretsizdir, Minecraft ve L4D2 ücretlidir.

Minecraft oynamazlar. Diğerine neymiş diye bakacağım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı