Arkadaşlarla oynanabilecek online oyun önerisi

Türkiye' de League of Legends mı, Dota 2 mi daha çok oynanıyor?

• Oy verenlerin toplamı
    80
League of Legends, Dota 2 dışında (Metin 2, Wolfteam, Point Blank gibi rezil oyunların da dışında) arkadaşlarla oynanabilecek güzel online oyun tavsiyesi istiyorum. League of Legends' ı teklif ettim ve teklifimi reddettiler (bu kadar güzel bir oyunu nasıl reddediyorlarsa artık). İyi tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bence GTA5 orjinal arkadaşlarınla oyna hiç olmassa CS:GO eğer sistemim düşük diyorsan internetten gta:sa indir Samp kur oyna

League of Legends, DotA 2 dışında (Metin 2, wolfteam, Point Blank gibi rezil oyunların da dışında) arkadaşlarla oynanabilecek güzel Online oyun tavsiyesi istiyorum. League of Legends'ı teklif ettim ve teklifimi reddettiler (bu kadar güzel bir oyunu nasıl reddediyorlarsa artık). İyi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam inşallah Metin 2'ye leş dememişsindir.

League of Legends, DotA 2 dışında (Metin 2, wolfteam, Point Blank gibi rezil oyunların da dışında) arkadaşlarla oynanabilecek güzel Online oyun tavsiyesi istiyorum. League of Legends'ı teklif ettim ve teklifimi reddettiler (bu kadar güzel bir oyunu nasıl reddediyorlarsa artık). İyi tavsiyelerinizi bekliyorum.

R6 tavsiye ederim.

World of Warships'i oynayabilirsiniz. Tabi bu oyunun tank ve savaş uçağı versiyonu da var. Bunların dışında Valorant ve Team Fortress 2'ye de bakabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı