Arkadaşlarla Steam'den ortak FIFA 23 almak

Burada herkes birilerine yardımcı olmak için uğraşıyor.

Ancak sorunu bari düzgün anlatın bir de onu anlamak için fazladan uğraşmayalım.

Ben hala doğru şekilde yazıldığını düşünüyorum arada sadece bir nokta eksik tane tane okuyunca gayet anlaşılır teşekkür ederim.

Türkçeyi doğru şekilde kullanın. Burada eskiden böyle şeylere müsamaha edilmezdi, ceza alırdın. Moderatör görürse mesajın yüzünden ceza alabilirsin.

Cezalık bir durum olduğunu düşünmüyorum gayet güzel anlaşılır şekilde yazılmış arada bir noktalama işareti kullanılmadı diye cümle anlaşılmaz olmuyor.

Cezalık bir durum olduğunu düşünmüyorum gayet güzel anlaşılır şekilde yazılmış arada bir noktalama işareti kullanılmadı diye cümle anlaşılmaz olmuyor.
O zaman ben yazdığını raporlayayım. Bakalım ceza alacak mısın ? Ceza alırsan ne kadarlık bir ceza aldığını aşağıya yazarsın.

Rahatlıkla raporlayabilirsin.
Ben sadece seni uyardım. Teşekkür edip dikkate alacağını söyleme yerine hala aynı hatayı yapmakla uğraşıyorsun. Eğer sen böyle yapmaya devam edersen seni gören herkes aynı şeyi yapmaya devam eder. Forum karmakarışık, allak bullak yere dönüşür bazı forum sitelerinde olduğu gibi.

Son düzenleme:
Ben sadece seni uyardım. Teşekkür edip dikkate alacağını söyleme yerine hala aynı hatayı yapmakla uğraşıyorsun. Eğer sen böyle yapmaya devam edersen seni gören herkes aynı şeyi yapmaya devam eder. Forum karmakarışık, allak bullak yere dönüşür bazı forum sitelerinde olduğu gibi.

Hacım sen kimsin.

Geri
Yukarı