Arkam olmadığı için kavgadan sonraki süreçten çekiniyorum

BedirhanKlax

Centipat
Daha fazla  
Benim 1-2 arkadaşım hariç tanıdığım kimse yok kavgada arkamda duracak kimsede yok biriyle kavga ettikten sonra abilerini vesaire çağırıyorlar ne yapmam gerek.

Benim 1-2 arkadaşım hariç tanıdığım kimse yok kavgada arkamda duracak kimsede yok biriyle kavga ettikten sonra abilerini vesaire çağırıyorlar ne yapmam gerek.
Erkekliğin %90'ı kaçmaktır. Gidip ergenlerin gözünde delikanlı olacağım diye neden dayak yiyesin?

Erkekliğin %90'ı kaçmaktır. Gidip ergenlerin gözünde delikanlı olacağım diye neden dayak yiyesin?
erkekliğin %90 ı kaçmak diye bişey yok bence kavga ettiğim kişiden değil arkasından çekiniyorum çünkü tüm böyle kekolar fln onu koruyo bazen çok mecbur kalıyorum napmam lazım onun için sordum zaten çok zor durumda kalmadıkça toxicleyip bıktırıyorum

Arkadaş için sosyalleşin dalga mı geçiyorlar umurunda olmasın.
nası yapıcam onu

Erkekliğin %90'ı kaçmak diye bir şey yok bence kavga ettiğim kişiden değil arkasından çekiniyorum çünkü tüm böyle kekolar falan onu koruyor bazen çok mecbur kalıyorum ne yapmam lazım onun için sordum zaten çok zor durumda kalmadıkça toxicleyip bıktırıyorum.

Nasıl yapacağım onu.

Kaça gidiyorsun. Okula yeni başladıysan tanışmaya çalış orta 6 5 olur lise 1 2 olur onlarda Ark bulamazsan ggsin.

erkekliğin %90 ı kaçmak diye bişey yok bence kavga ettiğim kişiden değil arkasından çekiniyorum çünkü tüm böyle kekolar fln onu koruyo bazen çok mecbur kalıyorum napmam lazım onun için sordum zaten çok zor durumda kalmadıkça toxicleyip bıktırıyorum
Gördüğünüz dövüş filmlerinden harekete geçerek adamları dövmek mi erkeklik?

nası yapıcam onu
Belli bir süreden sonra öyle kesimden ayrılacaksın, kendimden biliyorum. Serseri dolu bir mahallede büyüdüm ve hâlâ aynı yerde yaşıyorum. Küçükken takıldığım veya bana sataşan serserileri artık hiç görmüyorum. Sizin dediğiniz durumu ben de yaşıyordum. Biraz sabredin, daha sonra onları göremeyeceksiniz merak etmeyin. Bir iki laf yüzünden kavgaya gerek yok. Bunların ne yapacağı da pek belli olmuyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı