Ark'ta nasıl kitin kasılır?

Kitin nasıl kasabilirim? Uçan dinozor için Eyer yapacağım. Bir tane deniz hayvanı vardı ama tüm sahili aradım bulamadım. Konsola mı bulaşayım? :)
@437935 @TENSES @Zurnadürüm
Mağralardan öğrümcekleri ve akrepleri öldürerek toplayabilirsin. İleriki zamanlarda bu işlemi kurt veya kaplan ile yaparsan çok daha verimli olur. İsland haritasındaysan eğer zehirli bir mağara var ormanda en çok oradan kitin çıkar ama tehlikelidir.

Mağralardan öğrümcekleri ve akrepleri öldürerek toplayabilirsin. İleriki zamanlarda bu işlemi kurt veya kaplan ile yaparsan çok daha verimli olur. İsland haritasındaysan eğer zehirli bir mağara var ormanda en çok oradan kitin çıkar ama tehlikelidir.
İsland’dayım hocam. Evim sahilde. Çok uzaklaşmıyorum. Kaybolurum falan şimdi. Konsoldan bassam sıkıntı olur mu? Ama Trike’lerden de 15-20 tane çıkıyor. Trike’ye dalsam çok yzun sürer 75 tane toplamak.
"Carbonemys ya da yapabilirse trike öldürebilir" der oyunun müptelası bir arkadaşım.
O kaplumbağımsı yaratıktan görmüştüm bir kaç tane. Onlara da dalayım öyleyse.

İsland’dayım hocam. Evim sahilde. Çok uzaklaşmıyorum. Kaybolurum falan şimdi. Konsoldan bassam sıkıntı olur mu? Ama Trike’lerden de 15-20 tane çıkıyor. Trike’ye dalsam çok yzun sürer 75 tane toplamak.
Konsol kullanırsan daha sonra hep basitine gelicek kullanmak bence gidip topla öylesi daha zevkli. Eviniz hangi taraftaki sahilde? Adanın sol alt ile alt orta arasında bir mağra mevcut en kolay mağradır. Bence gidip ordan toplayabilirsin. Biraz adayı keşiften zarar gelmez.😉

Hocam bataklıklarda sinekler var onlardan kasabilirsiniz veya sahil kıyılarında kaplumbağa ve

değişik vatandaş.jpg

Böyle bir vatandaş var bundan da çıkıyor.

Etraftaki böcekleri ve onların dev hallerini (akrep örümcek vs.) ayrıca kaplumbağaları keserek toplanır.

"Carbonemys ya da yapabilirse trike öldürebilir" der oyunun müptelası bir arkadaşım.
Çok az çıkar ve tehlikeli bir trike a dalsan toplanın 5 i birden saldırır en mantıklısı örümcek ama onlar da bayılıyor öyle bir kötü yanı var.😂 Uyarıcı yapmanın faydası olur veya bayılcağın zaman kaçıcaksın zamanında az bayılıp ölmedim.

Hocam bataklıklarda sinekler var onlardan kasabilirsiniz veya sahil kıyılarında kaplumbağa ve

Eki Görüntüle 1026683

Böyle bir vatandaş var bundan da çıkıyor.
Bu vatandaştan 1 tane bile bulamadım hocam.
Konsol kullanırsan daha sonra hep basitine gelicek kullanmak bence gidip topla öylesi daha zevkli. Eviniz hangi taraftaki sahilde? Adanın sol alt ile alt orta arasında bir mağra mevcut en kolay mağradır. Bence gidip ordan toplayabilirsin. Biraz adayı keşiften zarar gelmez.😉
Haritada yerinin işaretli resmi falan var mı hocam? Evden çok uzaklaşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı