Arma 3 co-op operasyon arkadaşı

Eren kaynar

Hectopat
Evet, bugün akşam saatlerinde Arma 3'te CO-OP bir şekilde operasyon yapılacaktır. Şu an 10 kişiyiz. Katılmak isteyen arkadaşlar için Steam arkadaşlık kodum: 167192664.
Hala operasyonlarimiz devam ediyor.
Aramiza katilin lutfen.

Dosya Ekleri

• C.PNG
    C.PNG
    189,5 KB · Görüntüleme: 55
  • H.PNG
    H.PNG
    221,7 KB · Görüntüleme: 51
  • ss.PNG
    ss.PNG
    222,3 KB · Görüntüleme: 47
  • s6.PNG
    s6.PNG
    2,5 MB · Görüntüleme: 59
  • a3.PNG
    a3.PNG
    3 MB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
lütfen nasıl açtığını söyler misin
Eğer mod vs kullanmadan direkt co-op oynamak istiyorsanız, oyuna girip Co-Op görev başlatıp bir tane senaryo seçmeniz yeterli. Tek olay, oynamak istediğiniz senaryonun arkadaşlarınızda da olması. Binlerce senaryoyu da Steam atölyede bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız IP'niz üzerinden veya doğrudan Steam'de size tıklayıp katıl diyerek katılabilir oyununuza.

Yok, doğrudan server kurmak ve listelenmesini, gören herkesin girebilmesini istiyorsanız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer mod vs kullanmadan direkt co-op oynamak istiyorsanız, oyuna girip Co-Op görev başlatıp bir tane senaryo seçmeniz yeterli. Tek olay, oynamak istediğiniz senaryonun arkadaşlarınızda da olması. Binlerce senaryoyu da Steam atölyede bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız IP'niz üzerinden veya doğrudan Steam'de size tıklayıp katıl diyerek katılabilir oyununuza.

Yok, doğrudan server kurmak ve listelenmesini, gören herkesin girebilmesini istiyorsanız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben sadece bir operasyon yapıp arkadaşımla oynamak istiyorum ama bir türlü yapamadım :(

Geri
Yukarı