Arma 3 en uygun nereden alınır ?

THIERRY HENRY

Hectopat
Yer
İstanbul / Kadıköy
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba arkadaşlar bu aralar oynadığım oyunlardan sıkıldım ve Arma 3 ü biraz inceledim youtube'dan. Var mı oyunu oynayan klanla zevkli olacağı söyleniyor. Oyunu oynayanlar bilgi verebilirse sevinirim. Birde en uygun nereden alınır? Steam'de şuan 159 TL var mıdır daha uygun alabileceğim bi yer.

Sabredersen yakında %50 indirime girer, belki fazla bile olabilir çünkü oyun çıkalı bayağı oldu.
Oyunun standart versiyonu 124 TL, 159 değil.
En kötü ihtimal 60 TL'ye alırsın indirimle, enpara kart falan da varsa 30 TL ödemiş olursun.

@THIERRY HENRY Dostum şu anda steam üzerinde indirime girmiş durumda, şanslısın. 62 TL'cik.

Sabredersen yakında %50 indirime girer, belki fazla bile olabilir çünkü oyun çıkalı bayağı oldu.
Oyunun standart versiyonu 124 TL, 159 değil.
En kötü ihtimal 60 TL'ye alırsın indirimle, enpara kart falan da varsa 30 TL ödemiş olursun.

@THIERRY HENRY Dostum şu anda steam üzerinde indirime girmiş durumda, şanslısın. 62 TL'cik.
Öncelikle teşekkür ederim dlcleriyle aldım oyunu komple. Ancak bir eleştirim var şu foruma @Recep Baltaş . Arma 3 hakkında birden fazla soru sordum ve saçma sapan kirli bir konu başlığı atmak istemedim genel bi başlık attım. Arma 3 hakkında genel bilgi oynayanlardan bilgi almak istedim ve sonun fiyat hakkında bi soru ekledim. Neymiş efendim içerikle alakasız çat BAN. Bıktım artık bu forumun egoist gereksiz modlarından YETER ARTIK!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı