Arma 3 hala alınabilir mi?

Tavsiye etmiyorum, eskisi gibi ortamı yok. Tekli oyuncu oynarsınız da hazır senaryolarda oynayabilirsiniz modlu vs. şekilde.
Apex DLC'sine gelecek olursak ona da gerek yok.

Düzeltme: Modlu oynayın DLC'ye falan gerek kalmaz.
Teşekkürler hala kararsızım bu konuda. :)

Hocam kasma olmayacaksa yeni bilgisayara kadar idare ederim 25 30 fps ile

Hocam değer mi 35 tl ye kararsız kaldım, aslına bakarsanız bu oyun hala alınır mı o konuda da kararsızım.
25-30 FPS zaten kasma demektir. 60 FPS'in altı sağlıklı bir FPS değil oyunlar için. Hele ki bu tip oyunlar için.

Diğer nokta için ise, Arma 3 görece niş bir kitleye hitap ediyor. Eğer bu tip askeri simülasyon oyunlarına özel bir ilginiz yoksa 2 saat geçmeden iade edersiniz büyük ihtimalle. Üstüne kasma ihtimali vs derken oyun zevkinizi öldürebilir.

25-30 FPS zaten kasma demektir. 60 FPS'in altı sağlıklı bir FPS değil oyunlar için. Hele ki bu tip oyunlar için.

Diğer nokta için ise, Arma 3 görece niş bir kitleye hitap ediyor. Eğer bu tip askeri simülasyon oyunlarına özel bir ilginiz yoksa 2 saat geçmeden iade edersiniz büyük ihtimalle. Üstüne kasma ihtimali vs derken oyun zevkinizi öldürebilir.
Hocam r6 dan vs alışığım düşük fps e öncelikle. Askeri simülasyon gerçek hayatta ilgimi çekiyor bakalım bilgisayarda da çekecek mi.

Arkadaş var da Arma 3 oynayan yok :( bir de AMD A8 7410 ve AMD R5 M330 8 GB tam kaldırır mı oyunu?

Apex DLC'si ile almayı düşünüyorum sizce gerekli midir?

Rol play sunucularına giriceksen almana gerek yok ama alma durumun varsa tüm DLC'leri al derim yoksa bir adama aim koyuyorsun 2 dk Sniper'la bekliyorsun tam adam durdu sıkıcam derken DLC ekranı geliyor bu da bir hayli tilt ediyor insanı.

Rol play sunucularına giriceksen almana gerek yok ama alma durumun varsa tüm DLC'leri al derim yoksa bir adama aim koyuyorsun 2 dk Sniper'la bekliyorsun tam adam durdu sıkıcam derken DLC ekranı geliyor bu da bir hayli tilt ediyor insanı.
Merhaba oyunun apex editionunu aldım daha sonra diğer dlc'leri de alırım.
Bu arada beraber oynamak istersen linkten ekleyebilirsin : Steam Community :: ⦕ƈყ૦ℑ⦖

Yeni konular

Geri
Yukarı