Arma 3 nasıl oynanır?

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Arkadaşlar merhaba Arma 3 alıp oynamak istiyorum ama Youtube' da videolara baktım herkes arkadaşları ile oynuyor. Jet falan sürüyorlar. Arkadaşım var ama Arma 3 oynayacak arkadaş yok. Tek başıma mapta online olmadan asker olup jet falan sürebilir miyim? Ya da bot askerler var mı? Daha doğrusu asker olmak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle oyunun ana hikayesi var, alacaksan mutlaka bitir derim. Yan görevler var her biri birbirinden farklı. Editör modu var ki benim en çok sevdiğim özelliği bu. Eskiden 2D Map üzerinde Editor yapılıyordu artık Eden Update ile 3D editör yapabiliyorsun cidden çok hoş. Bire nevi yaratıcı oluyorsun geniiiiş bir harita üzerinde istediğini yap artık.

Bir de senin bahsettiğin Online'da ''Altis Life'' modu var. Bu modu en önemli yapan şey RP(Role Play)dır. İstediğin şeyin rolünü yap. Suriyeli, Polis, Asker, Torbacı, Sivil, Taksici, Doktor. Fakat bazı roller için asker ve polis gibi bazı eğitimlere girmen gerekiyor.

Daha fazla şey öğrenmek için Youtube'dan Altis Life videoları izleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı