Arma 3 Overthrow nasıl oynanır?

Gibraltar

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Steam'den Arma 3 alıp bir de Apex DLC'si alıp oyunu yükledim üstüne bir de Overthrow ve başka modlar da yükledim. Oyunu Overthrow modu ile oynamak için ne yapmam gerekiyor? Senaryolar da var ama oyuna girince dünyada sadece ben oluyorum ve beni çok uzak bir adada başlatıyor. Sonra tek kişilik bir server kurdum ve ona girdim ama onda da aynı şekilde dünyada sadece ben varım. Bunu nasıl çözebilirim?
Bunlar da kullandığım modlar, biraz aşağı inerseniz görürsünüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den Arma 3 alıp bir de Apex DLC'si alıp oyunu yükledim üstüne bir de Overthrow ve başka modlar da yükledim. Oyunu Overthrow modu ile oynamak için ne yapmam gerekiyor? Senaryolar da var ama oyuna girince dünyada sadece ben oluyorum ve beni çok uzak bir adada başlatıyor. Sonra tek kişilik bir server kurdum ve ona girdim ama onda da aynı şekilde dünyada sadece ben varım. Bunu nasıl çözebilirim?
https://steamcommunity.com/sharedfi...ım modlar, biraz aşağı inerseniz görürsünüz.
http://
Adadan bende çıkamadım ya tm dlc ler var modlarda var o adadan nasıl çıkıp oyuna başlıcam sen hallettinmi o sıkıntıyı

Yanlış hatırlamıyorsam odayı kurduktan sonra sağ tarafta mission veya senaryo bölümü var. Oradan overthrow var onu seçin.
Yanlış hatırlamıyorsam odayı kurduktan sonra sağ tarafta mission veya senaryo bölümü var. Oradan overthrow var onu seçin.
oyuna girmeden mi ayarlıyacagız yoksa oyuna girdikten sonra ada da mı yapıcaz onu

Ya sanada rahatsızlık eriyorumda ben şimdi kurdugum moda yani owerthrow a giriyorum sonra sağda bir bölüm acılıyor. Harekat bölümlaeri oradan en altta overthorow a giriyorum girmeden önce başka ne yapmalıyım oraya direk girince adaya atıyor

Ya sanada rahatsızlık eriyorumda ben şimdi kurdugum moda yani owerthrow a giriyorum sonra sağda bir bölüm acılıyor. Harekat bölümlaeri oradan en altta overthorow a giriyorum girmeden önce başka ne yapmalıyım oraya direk girince adaya atıyor.

Bana ekran görüntüsü atabilir misin?

Bana ekran görüntüsü atabilir misin?
1620511953479.png

Yeni konular

Geri
Yukarı