Armor RX 570 vs. Sapphire RX 570

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
1- Sapphire rx570 ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Sapphire rx570 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
2- MSI RX570 Gaming Armor 4G OC ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. MSI RX570 Gaming Armor 4G OC 4 GB uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
1. kartı almayı düşünüyorum Furmark'ta 20 dakikada maksimum 72 dereceyi gördü. Sıcaklık iyi harici bir etken var mıdır performansı etkileyen bu ikisi arasında?
Demek istediğim çift fanlı olan daha performansı denebilir mi, ya da 1-3 FPS fark eder?

Sormak istediğim şeyi netleştireyim. 1. kart tek fanlı (Eskiden ön yargım vardı 5-10 FPS az verir diğerine göre tarzında) 2. karta göre atıyorum RDR2 oyununda 1080p'de daha az FPS verir diyemeyiz değil mi aynı olur yani?

Sormak istediğim şeyi netleştireyim. 1. kart tek fanlı (Eskiden ön yargım vardı 5-10 FPS az verir diğerine göre tarzında) 2. karta göre atıyorum RDR2 oyununda 1080p'de daha az FPS verir diyemeyiz değil mi aynı olur yani?
Performansları aynı olur. Armor serisinin çift fanlı olduğuna bakmayın, ısınan bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı