Çözüldü Armoury Crate "ses modu" bildirimi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wernher

Decapat
2-3 gün önce Armoury Crate uygulaması güncellendikten sonra sağ altta bu kırmızı simge çıktı. Her seferinde sağ tıklayıp kapatsam da bilgisayarı yeniden başlatınca bu simge tekrardan geri geliyor. Üstüne tıkladığım zaman uygulama açılıyor fakat hiçbir yerde bu ses modunu göremedim. Acaba başına gelip de bu simgeyi temelli kapatabilen var mı?

Adsız.png

Çözüm
Bu ay Armoury Crate uygulamasına gelen güncelleme ile artık bildirim gelmiyor. Halen daha sorunu yaşayan arkadaşlar için uygulama içerisinden güncellemeyi kontrol etmelerini öneririm.
Bende de gelmeye başladı son güncellemeden sonra. Ancak ben asla programı açamıyorum ses ayarları seçeneğine tıklıyorum hiçbir tepki vermiyor.

Bende de gelmeye başladı son güncellemeden sonra. Ancak ben asla programı açamıyorum ses ayarları seçeneğine tıklıyorum hiçbir tepki vermiyor.

Ekran görüntüsü 2023-02-01 205607.png

Bende bu sayfa geliyor ne alakaysa, hiçbir şekilde ses ile ilgili bir ayar da göremedim. Garip, en azından sizde de varsa başka kullanıcılarda da vardır. Umarım düzeltirler.

Bu ay Armoury Crate uygulamasına gelen güncelleme ile artık bildirim gelmiyor. Halen daha sorunu yaşayan arkadaşlar için uygulama içerisinden güncellemeyi kontrol etmelerini öneririm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı