Çözüldü Armoury Crate yükleme başarısız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alcatraz Tetik

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Tarihçi
Merhaba arkadaşlar, ASUS ROG B550 F GAMING Wi-Fi anakart kullanıcısıyım, ASUS'un uygulaması olan "Armoury Crate" uygulamasını kullanıyorum kasadaki ışıkların senkronizasyonu için vs.

1 Aydır sorun çıkartmıyordu, bugün Windows 10 güncellemesi geldi, güncelledim sonra Armoury Crate "servis hatası"(sorun fotoğrafı internetten) aldım.
Bende uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denedim, (ASUS'un kendi sitesinden indirdim.)
Ancak gönderdiğim fotoğraftaki gibi bir sorunla karşılaştım. Defalarca denememe rağmen düzeltemedim.

Windows, BIOS tüm sürücülerim güncel.

Sistemim.
AMD Ryzen 7 3700X.
EVGA RTX 2060 Super XC Ultra.
ASUS ROG B550 F GAMING Wi-Fi.
XPG Spectrix D60G CL16 3200 MHz RAM.
XPG SX6000 PRO 512 GB M.2 SSD.
Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM harddisk.
Thermaltake TR2 s 750W 80 Plus PSU.
Kasa Thermaltake commander G33.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Armoury Crate Installer 30.10.2020 18_29_18.png
    Armoury Crate Installer 30.10.2020 18_29_18.png
    62,1 KB · Görüntüleme: 425
  • capture-4-png.png
    capture-4-png.png
    54,1 KB · Görüntüleme: 441
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uzun zaman geçmiş ama sonuç bulabildin mi acaba? Ben dün bilgisayarımı formatladım ve indirmeyi denedim uygulamayı ama aynı hatayı verdi. Eğer çözüm bulabildiysen paylaşır mısın?

Uzun zaman geçti çok hatırlamıyorum nasıl düzeldiğini ama emin olmamakla beraber; uygulamayı kalıntı kalmayacak şeklilde önce silmen gerekli. Bunun için anakartının internet sitesindeki Firmware bölümünde olan Armoury Crate uninstalleri indirip çalıştır ve tüm dosyaları silmesini bekle. Ardından yine anakart internet sitesindeki Armoury Crate güncel sürümünü indirip kurduğumda düzeldiğini hatırlıyorum.
Armoury Crate kaldır, myasus kaldır, varsa başka ASUS servislerini kaldır. Sonra ilk Armoury Crate kur. Ben böyle çözmüştüm.

ASUS'un tüm programlarını kaldırıp denedim defalarca ama sonuç yine aynı.
Bende aynı anakartı kullanıyorum. Bende sorun yoktu 1-2 gündür var. Programın sorunu olabilir.

Program sorunlu, insanlar çok şikayetci.
Yazılım aşırı sorunlu. ASUS yazılım işini beceremiyor. Hizmetlerini kaldırıp yeniden yüklemeyi dener misin?

Yani gördüğüm kadarıyla hepsini kaldırdım ancak sonuç yine aynı olmuştu.

Evet uygulamaları çok sorunlu.

Uzun zaman geçmiş ama sonuç bulabildin mi acaba? Ben dün bilgisayarımı formatladım ve indirmeyi denedim uygulamayı ama aynı hatayı verdi. Eğer çözüm bulabildiysen paylaşır mısın?

Uzun zaman geçti çok hatırlamıyorum nasıl düzeldiğini ama emin olmamakla beraber; uygulamayı kalıntı kalmayacak şeklilde önce silmen gerekli. Bunun için anakartının internet sitesindeki Firmware bölümünde olan Armoury Crate uninstalleri indirip çalıştır ve tüm dosyaları silmesini bekle. Ardından yine anakart internet sitesindeki Armoury Crate güncel sürümünü indirip kurduğumda düzeldiğini hatırlıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı