Armoury Create CPU Fan Sorunu

Kullandığınız Asus ürünün modeli nedir anakart mı yoksa dizüstü bilgisayar falan mı? Bios üzürendi fan ayarları oluyor o kısmı bulup kontrol edebilirsiniz. Armoury Crate başlangıçta yüklü değil ise kaldırmanızda sakıca yok kaldırıp deneyebilirsiniz.

Suan kaldirdim oyle bir sikinti suan icin duymadim. CPU Fan'i masaustu bilgisayar icin kendisi. Ben bunu yukledigimde baslamisti zaten. Bios'a da bakacagim ama birsey olmamasi lazim yinede software ile sizce?

Sorun düzeldi ise Bios üzerinde bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Asus'u ne kadar sevsem de bu tarz yazılımsal birçok sorunu var. Armoury Crate'in güncellemeleri geldikce tekrar yükleyip aynı sorunun devam edip etmediğine bakabilirsin.

tamam
Sorun düzeldi ise Bios üzerinde bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Asus'u ne kadar sevsem de bu tarz yazılımsal birçok sorunu var. Armoury Crate'in güncellemeleri geldikce tekrar yükleyip aynı sorunun devam edip etmediğine bakabilirsin.
Cok tesekkur ederim yardimlariniz icin. Suan icin yuklu degil dedigin gibi guncelleme ile yukleyecegim.

Haci tekrar oldu bu olay. Ben bu Armoury Crate'i silsem olur mu? Kendi kendine kucuk Boost'lar veriyor hala. Bu Crate'in surumunu nereden bakiyorum?

Ben de geçti sanmıştım ama sizle konuştuktan 1-2 gün sonra tekrar başladı bu problem. Demekki hala çözememişler Update bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı